• גבריאל ראובינוף ושות' - תוכן גולשים

    גבריאל ראובינוף ושות'

לראות את התמונה המלאה

לקבל מידע נוסף ועדכונים על מעסיק זה מזמינים אתכם להרשם

הרשמה
6/14
נכתב בשנת 2019

משוב ראיון על גבריאל ראובינוף ושות'

מראיינים

אמיתי יחיאלי

האווירה בראיון

האם הושם דגש על הפן המקצועי? אילו שאלות מקצועיות עלו בראיון?

ביקשו ממני לספר על פסק דין מעניין שקראתי לאחרונה בתחום הנזיקין. מעבר לזה לא נשאלו שאלות משפטיות.

תארו את האוירה, אופן השיחה עם המראיינים ואת הפן האישי של הראיון

האווירה התחילה מעט מתוחה ורצינית מאוד, בהמשך הראיון האווירה השתנתה מאוד והפכה לנעימה יותר ופתוחה יותר. בראיון נכחו שני עו"ד מהמשרד.

לאלו נושאים יחס המעסיק חשיבות גבוהה?

מאחר שאני גרה יחסית רחוק מהמקום בו ממוקם המשרד, נשאלתי האם יהיה לי איך להגיע כל יום מהבית לעבודה, המראיינים שמו דגש רב על תחומי העיסוק של המשרד וגם על חשיבותם של המתמחים במשרד, צוין כי המתמחים הם חלק בלתי נפרד מהמשרד וכי יש להם חלק גדול ממנו. נשאלתי אם אוכל להתחיל טרום התמחות במשרד, הבנתי שטרום התמחות הוא מחייב במשרד.

האם למדתם משהו על אופי המקום וסוג העבודה?

המשרד יפה מאוד ואלגנטי, נוף עוצר נשימה מהחלונות במשרד, העבודה של המתמחה היא הצמדה לעו"ד לכל הדיונים והעשייה המשפטית שלו. עבודת המתמחה היא משפטית בעיקר.

יש משהו נוסף שתרצו לשתף? טיפים למרואיינים עתידיים?

לבוא רגועים ולא לשכוח לחייך, זה תמיד נותן תחושה הרבה יותר טובה להתחיל את הראיון. ביקשו ממני לספר על פסק דין מעניין שקראתי והתרשמו מאוד מהאופן שבו הצגתי את הפס"ד, שימו לב שאתם נותנים דגש לדברים החשובים בפס"ד ולא נתקעים על שטויות, כמובן להכיר היטב את ההלכה, את פסיקת השופטים ואת הרכב השופטים, עדיף כמובן לבחור פסיקה של בית המשפט העליון. שימו לב שפס"ד תואם לתחום העיסוק של המשרד. תבואו מוכנים עם קורות חיים ולפחות עבודה או שתיים שכתבתם במהלך התואר, כמובן אם יש המלצות כדאי להביא גם אותן. אל תלחצו אם אתם נתקעים במהלך שאלה גם אם לא ציפיתם לה, העיקר שלא תשאירו מקום לשתיקות מביכות, נסו לחשוב ולנתח בקול, בד"כ המראיינים ינסו לכוון אתכם מעט לתשובה הנכונה. חשוב לבוא עם ביטחון עצמי אך לא מופרז. תכינו את עצמכם מראש לשאלות כלליות כמו" למה דווקא משפטים, למה דווקא נזיקין, יש משהו ספציפי שמעניין אותך בנזיקין".

ממוצע דירוגים

     
     

אל תשמרו בבטן

  • הוסיפו מידע ותרמו לקהילת קריביז