• דותן כדורי - עורך דין - תוכן גולשים

    דותן כדורי - עורך דין

1/6
נכתב בשנת 2016

משוב ראיון על דותן כדורי - עורך דין

האווירה בראיון

אילו שאלות נשאלת לגבי נסיונך המקצועי ולאלו נתונים ייחס המראיין חשיבות?

דותן הסביר לגבי תחומי הפעילות של המשרד - נזיקין בעיקר ביטוח וחבות. לא נשאלתי כלל שאלות משפטיות. נשאלתי מה עשיתי בהתמחות ובמה עסקתי בדיוק. לא נשאלתי מדוע אני עוזב את המעסיק הקודם.

מה השאלות שנשאלת, האם נבעו מהכתוב בקורות החיים?

לא נשאלתי כלל שאלות הנובעות מקורות החיים שלי - נראה שהוא מראיין אנשים על בסיס קבוע וזה מה שהבנתי בדיעבד מגורמים אשר מכירים אותו. נשאלתי לגבי רצינות ללמוד את התחום הנזיקין ובעיקר פלת"ד וחבות (נראה שזה רוב רובו של עיסוק המשרד).

האם המראיין היה מסביר פנים, האם הרחיב על העבודה במשרד, האם האווירה היתה פורמלית/פתוחה?

נראה היה שכל מטרתו של הראיון היה להקטין את המועמד שעומד בפניו על מנת לדרוש ממנו יותר מבחינת שעות עבודה ולהנמיך את צפיות השכר. יש לציין שדותן ציין כי לאחר שעובד מוכיח עצמו השכר יהיה בהתאם. כמו כן, יש אפשרות לקבל חלק משכר הטרחה לתיקים שהעובד מביא למשרד.

מהו השכר והתנאים הנלווים שהוצעו לך?

6500 ברוטו (עו"ד שנה ראשונה ללא ניסיון למעט ההתמחות) שעות עבודה 8:00 עד 19:00 (נראה שהוא מצפה שעובד יתן שעות מעבר לשעות הללו).

איזה מידע קיבלת מהמראיין לגבי המשרד?

שעות עבודה, סוג תיקים.

ציין מידע נוסף הקיים ברשותך אודות מעסיק זה

1. העובדים לא יוצאים כמעט מהמשרד. לא לדיונים ולא לוועדות של הביטוח הלאומי - ממה שהבנתי את כל הדברים הללו דותן עושה. 2. כעובד אתה לא חותם על אף מסמך - הכל עובר דרך דותן. 3. המשרד הזה לא משלם לך כשכיר את דמי החבר ו/או ביטוח רשלנות מקצועית. 4. המשרד מחליף עו"ד שכירים באופן דיי מהיר - כנראה שהחברה עוזבים ו/או מועזבים מהר מאור

חוויות נוספות וטיפים למתראיינים

אם אתם מחפשים משרד לגדול בו זה לא המקום.

מה דעתכם?

  • המידע מועיל
  • המידע אינו מועיל
  • דווח

ממוצע דירוגים

     
     

אל תשמרו בבטן

  • הוסיפו מידע ותרמו לקהילת קריביז