• שנקר לקס - תוכן גולשים

    שנקר לקס

1/2
נכתב בשנת 2015

משוב ראיון על שנקר לקס

מראיינים

ינון, לא זוכרת את שם המשפחה.

האווירה בראיון

אילו שאלות משפטיות נוספות נשאלת?

לא נשאלתי שאלות משפטיות, לאחר שסיפרתי על הסמינריון שעשיתי גלש נושא השיחה לנושא שעליו כתבתי. נשאלתי לגבי קורסים שלקחתי וקורסים שיש במכללה שבה אני לומדת שאותם המראיין לא הכיר ובאמת התעניין ורצה להכיר (לדוגמה קורס במשפט וכלכלה).

מה היה המקור לשאלות המשפטיות?

סמינריון שעשיתי וקורס בנושא רכישה, מיזוג והשתלטות על חברות (ניתן לקחת את הראיון לאיזה כיוון שרוצים, אדם מאוד מקסים ונחמד ומתעניין).

מה השאלות שנשאלת,האם נקבעו מהכתוב בקורות החיים?

נשאלתי על קורות החיים, ממש התעניין להכיר אותי כאדם וללמוד עליי. נשאלתי גם על קורסים שהיו בלימודים, לאילו מהם הכי התחברתי ומדוע?

נקודות עיקריות מהמידע שקיבלת מהמראיין ( שעות, שכר, דרישות מיוחדות מהמתמחים, אופי העבודה, וכו')

לא התקבל.

תאר את האווירה בראיון

אווירה נעימה, כיפית, פתוחה ונינוחה. ינון בן אדם מקסים! ממש מגלה עניין והקשבה כשאדם מדבר.

פרט מבדקים נוספים הנדרשים בתהליך הקבלה כגון גרפולוג ומבחני מיון בכתב

לאחר הראיון הראשון עם ינון , הוא נתן לי מטלה לבית כדי שאשלח לו לאחר יומיים. במטלה נתבקשתי להקים חברה בע"מ. בחברה יש שני דריקטוריונים ראשיים ועליהם להעביר טפסים שאותם יש להגיש לרשם החברות על מנת להקים את החברה בע"מ. בעקבות הראיון הראשון- התקבלתי לראיון נוסף שלאחריו נדרשתי לשלוח לשותף של ינון עבודה לדוגמה (התעניין בסמינריון שעשיתי וביקש שאשלח לו).

תאר את התרשמותך הכללית מהמשרד

משרד יפהפייה, חדש, מרוהט יפה וחדרים מהודרים. המזכירות בקבלה מקסימות, כמו כן גם עו"ד הנוספים שעובדים במשרד איחלו בהצלחה והיו נעימים מאוד. חשוב לציין שיחסי האנוש מעולים, ינון דאג בעצמו להתקשר אליי אחרי שאמר לי כמה זמן עד שתהיה תשובה, ואמר לי שמעט מתעכבים עם התשובה, שהם יצרו עימי קשר בימים הבאים. לאור התנהלותם של משרדי עו"ד אחרים שבהם הייתי ששם לא טרחו בכלל לחזור- יש לזקוף זאת לזכותו המשרד הנ"ל.

מה דעתכם?

  • המידע מועיל
  • המידע אינו מועיל
  • דווח