אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM) - עורכי דין

קצת עלינו

אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM) נוסד בשנת 2006 ותוך זמן קצר הפך לאחד המשרדים הבינלאומיים המובילים בישראל ומייצג כמה מהחברות, הארגונים, המוסדות והגופים הגדולים והחשובים בארץ ובעולם.

המשרד ידוע כמשרד בינלאומי, צעיר, דינמי ומוביל בכל תחומי הליבה בהם הוא עוסק - משפט עסקי-מסחרי על כל היבטיו, מיזוגים ורכישות, מימון ובנקאות, אנרגיה ותשתיות, היי-טק, נדל"ן, ליטיגציה ויישוב סכסוכים ודיני עבודה. העובדה כי חלק ניכר מהשותפים ועורכי הדין במשרד עבדו במשרדים הגדולים והמובילים בחו"ל תורמת לניסיון ולידע, למקצועיות הבלתי מתפשרת ולאווירה הבינלאומית הייחודית במשרד.

במרוצת השנים, רכש המשרד ניסיון, ידע ומוניטין בכל תחומי העיסוק שלו והיום, לאחר 12 שנות פעילות ועשייה, הצליח המשרד, הודות לכל השותפים, עורכי הדין, המתמחים וצוות האדמיניסטרציה בהווה ובעבר, להגשים את חזונם של השותפים המייסדים - ללוות באופן שוטף לקוחות מובילים ובולטים בתחומם, בארץ ובעולם, תוך דגש על מתן שירותי מקצועי ואיכותי ולהוביל בהצלחה, שנה אחר שנה, את העסקאות הגדולות והמורכבות במשק בכל תחומי העיסוק של המשרד.

אנחנו במספרים

2006

שנת הקמה

40

עורכי דין

8

מתמחים

67

סה"כ מועסקים

ERM חותרים למצוינות

ניסיוננו הייחודי, איכות הייעוץ המשפטי, תודעת השירות והמקצוענות שאנו מציעים, זוכים להכרה בינלאומית רחבה. אנו מטפחים עורכי דין מעולים בעלי ניסיון ישראלי ובינלאומי ייחודי, ומתמקדים אך ורק בתחומי המשפט בהם צברנו ניסיון משמעותי; אנו דבקים בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר של מצוינות ומדורגים כדרך קבע בדירוגי האיכות המובילים בארץ ובעולם, לרבות Legal 500, Chambers and Partners, PLC IFLR Best Lawyers, BDI, Dun & Bradstreet

עו"ד נתלי נוי - מספרת על מחלקת ההייטק והצטרפותה למשרד

עו"ד אמנון אפשטיין - מספר על ייחודיות המשרד

עו"ד גלעד מעוז - מספר על אתגרי המשרד

מההתחלה היה לנו ברור מה אנחנו רוצים - לבנות משרד בינלאומי, המתמקד בתחומים שאנחנו מצטיינים בהם ומתנהל בצורה הוגנת ושקופה תוך שמירה על סטנדרטיים בינלאומיים

אמנון אפשטיין, שותף מייסד

החיים ב ERM

שאין בשום משרד אחר

קוס, יוני 2018

קוס, יוני 2018

סיציליה, יוני 2017

סיציליה, יוני 2017

פירנאים, יוני 2016

פירנאים, יוני 2016

אימון משרדי!

אימון משרדי!

מסלולי הקריירה שלנו

עורכי דין

הצלחתנו המקצועית תלויה בראש ובראשונה באיכותם ומחויבותם של חברי הצוות שלנו. לכן, אנו מקפידים לגייס רק את עורכי הדין הטובים ביותר. המכנה המשותף היחיד על פיו מתקבלת החלטת הגיוס, הוא הפוטנציאל להפוך לשותף במשרדנו ביום מן הימים.
קרא עוד...

מתמחים

אנו מחפשים מתמחים מצטיינים, בעלי מיומנויות שונות, המגיעים מרקעים שונים, שבאמתחתם היכולות המתוארות לעיל ושברצונם להפוך לעורכי דין מעולים. אם התקבלתם אלינו להתמחות, תזכו ליטול חלק בעסקאות מקומיות ובינלאומיות מאתגרות; ולקבל מאיתנו ליווי מקצועי צמוד.

קרא עוד...

כתבו עלינו

ERM ייצג את קרן הפרייבט אקוויטי הישראלית המובילה, קדמה קפיטל, בעסקת הרכישה של 100% מקבוצת אסכור מתכות, חברת המתכות הגדולה בישראל.

משרד ERM ייצג את משקי אנרגיות מתחדשות, זרוע האנרגיה המתחדשת של הארגונים הכלכליים של הקיבוצים, בשורה של הסכמים למימון, הקמה ופיתוח של של פרוייקטים סולאריים בשטחי קיבוץ עין צורים ובשטחים בבעלות שבט טראבין בנגב.

פרטים נוספים

  • כתובת: מגדל אלון 2, יגאל אלון 94 קומה 36
  • עיר: תל אביב - יפו
  • טלפון: 03-6061600
  • פקס: 03-6061601
  • אתר החברה: www.erm-law.com
BESbswy