ב. לוינבוק ושות'

כמה עובדות על ב.לוינבוק

אוכלים ומאוזנים

ב-ב.לוינבוק אנחנו מאמינים שעורכי דין טובים הם עורכי דין שטעים ובריא להם ולכן כל יום ראשון הוא יום ארטיקים בכל מיני צבעים וטעמים וביום שלישי נהנים מבר פירות אקזוטיים ובריאים מכל הסוגים!

פרו בונו ותרומה לקהילה

מעבר לתחומי התמחותו ומומחיותו המקצועיים, ניתן לרשום לזכות המשרד, בנוסף לתרומות מקיפות לארגונים ועמותות צדקה לקידום מטרות ראויות, טיפול בתיקי פרו-בונו.

הנוף הכי יפה בתל אביב

לא רק תוך המשרד מעוצב ונעים, לרשותנו גם מרפסת של 200 מ"ר המשקיפה על כל ת"א בכל שעות היום, עם הנוף הנהדר שרק תל אביב וקומה 24 יכולים להציע.

משרד שהוא גם בית

ב. לוינבוק ושות' מעניק לעובדיו יחס אישי של משרד קטן בתנאים של משרד מהשורה הראשונה. ככלל וכעניין שבמדיניות ב-ב. לוינבוק ושות' לא מוותרים על אנשי צוות בולטים ומצטיינים ועושים הכל כדי למצוא להם מקום במשרד.

הדירוגים שלנו

החזון שלנו

המשרד ידוע באג'נדה הברורה והעקבית שלו, בכל הקשור לשיטת עבודתו, המתאפיינת בטיפול מקיף, מעמיק, יסודי, הרמטי, ובלתי מתפשר, שאינו מותיר "אבן בלתי הפוכה", בהיבטים העובדתיים והמשפטיים של כל עניין המונח על שולחנו, ובשיעורי ההצלחה הגבוהים שמניבה שיטה זו. שיעור ההצלחה של המשרד בהליכים המטופלים על ידו, הוא ייחודי ויוצא דופן, למרות שההליכים המועברים לטיפולו הם מלכתחילה הליכים מורכבים ורחבי היקף. התיקים והעניינים המועברים לטיפול המשרד הינם, ככלל, תיקים מהותיים, בעלי מורכבות עובדתית או משפטית, המתאפיינים בשאלות תקדימיות ועקרוניות שיש להן חשיבות והשלכות משמעותיות מבחינת הלקוח.המשרד כולו מתמחה בליטיגציה, וכל עורכי הדין בו, בלי יוצא מן הכלל, הם ליטיגטורים המופיעים בכל ההליכים בכל הערכאות. עובדה זו הופכת אותו, למעשה, "למחלקת" הליטיגציה שהיא אולי הגדולה והמובילה בישראל בכלל, העומדת בחזית השורה הראשונה ולבית הספר הטוב ביותר לליטיגציה.

תחומי העיסוק שלנו

ליטיגציה

ייחודו של המשרד הוא בכך שכל אנשיו עוסקים בליטיגציה ואין מדובר במחלקה בלבד. העובדה כי המשרד כולו מתמחה בליטיגציה וכל עורכי הדין בו הם ליטיגטורים המופיעים בכל ההליכים ובכל הערכאות הופכת אותו, למעשה, ל"מחלקת ליטיגציה" שהיא אולי הגדולה והמובילה בישראל, בכלל, ולבטח לאחת מהעומדות בחזית השורה הראשונה של המשרדים העוסקים בליטיגציה בישראל. מאז היווסדו של המשרד, מתמקדת מרבית העבודה בו בליטיגציה אינטנסיבית יומיומית, ועורכי הדין של המשרד מופיעים בכל בתי המשפט בישראל, בכל הערכאות וכן בבוררויות ובהליכי גישור. בנוסף, כבר מעצם היותו של המשרד, מאז היווסדו, ליטיגטור מוביל של הבנקים בישראל, ומעצם היותו של כל בנק מעורב, בניהול עסקיו היומיומי, בסוגיות מכל תחומי המשפט האזרחי והמסחרי, כמו גם לאור מגוון הלקוחות והמקרים שיוצגו על ידי המשרד בליטיגציה, בכלל, משך שנים, המשרד הינו בעל מומחיות ייחודית, עמוקה, מגוונת ורחבת היקף, בליטיגציה בכל תחומי המשפט האזרחי והמסחרי.

דיני בנקאות

ייצוג לקוחותיו העיקריים של המשרד – רוב הבנקים בישראל וחברות בנות שלהם, וכן בנקים בחו"ל, משך שנים רבות, הביא להתמחותו הייחודית של המשרד בתחום הבנקאות, הבאה לידי ביטוי, הן בסוג התיקים והעניינים המועברים לטיפולו – תיקים מהותיים, בעלי מורכבות עובדתית ו/או משפטית, המתאפיינים בשאלות תקדימיות ועקרוניות ובהיקפים ניכרים, והן בייעוץ הניתן על ידי המשרד לבנקים השונים באופן שוטף, בכל היבט הנוגע לתחומי פעילותם. עיסוקו האינטנסיבי של המשרד בתחום הבנקאות הניב מומחיות וידע רבים בכל תחומי המשפט האזרחי והמסחרי, לרבות – דיני חוזים, דיני נזיקין, דיני חברות, דיני קניין, דיני עשיית עושר ולא במשפט, זכויות יוצרים, דיני הגנת הפרטיות ואבטחת מידע, ועוד, כמו גם בכל הנושאים וההיבטים הייחודיים הקשורים במערכת הבנקאית, וביניהם: רגולציה בנקאית, יחסי בנק-לקוח, דיני בטוחות, משכנתאות, קופות גמל, שוק ההון, חוזים בנקאיים, שטרות ומסמכים סחירים, עסקאות סחר חוץ ואשראי דוקומנטרי, ערבויות בנקאיות, כרטיסי חיוב, ביטוח בנקאי, מעילות בנקאיות, הליכי חדלות פירעון ועוד.

תובענות ייצוגיות

למשרד התמחות מיוחדת ועיקרית בתובענות ייצוגיות, והוא מייצג באופן שוטף נתבעים בבקשות לאישור תובענות ייצוגיות מהגדולות במשק. המומחיות המיוחדת של המשרד בתחום הליטיגציה האזרחית-מסחרית בכלל, והתמחותו המיוחדת בדיני בנקאות ושוק ההון בפרט, בצירוף ניסיונו הרב וארוך השנים בתחום התובענות הייצוגיות, הופכים את המשרד למשרד מוביל וייחודי בתחום.

ביטוח

למשרד התמחות מיוחדת בכל תחומי דיני הביטוח, לרבות בביטוח בנקאי, ביטוח דירקטורים ונושאי משרה ועוד. בכלל זה, טיפל המשרד ומטפל בענייני ביטוח רבים ומגוונים: הן תביעות נגד חברות ביטוח; הן ייצוג של חברות ביטוח ומבטחי משנה; הן תביעות ביטוח בנקאי, ביטוח אחריות וביטוח נכסים; והן ייעוץ וליווי בנושאי ניסוח פוליסות ורכישת/מכירת ביטוח. המשרד ייצג בנקים בחלק ניכר מתביעות הביטוח הבנקאי רחבות ההיקף מבחינה כספית שנוהלו בישראל, והיה ועודנו מעורב בחלק ניכר מתביעות ה-D&O הגדולות שהתבררו בשנים האחרונות בישראל, כמו גם בתביעות D&O בקשר להליכים שהתקיימו מחוץ לישראל.

דיני תקשורת ולשון הרע

למשרד התמחות רבת שנים וניסיון עשיר בדיני הגנת הפרטיות ובדיני לשון הרע (הוצאת דיבה), ובזכות מומחיותו וניסיונו בתחום זה, יש לו הצלחה בפתרון מחלוקות בתחומים אלה, בין היתר גם תוך ייתור הצורך בהליכים משפטיים, לרבות באמצעות מו"מ, וטיפול בתיקון הפרסום ו/או במניעתו מראש ו/או באמצעות התנצלויות, וזאת הן ביחס לפרסומים בעיתונים והן ביחס לפרסומים בתחומי המדיה האלקטרונית, לרבות באינטרנט. בכלל זה, ייצג ומייצג המשרד, בהצלחה, גופים שונים, לרבות עיריות וחברות ציבוריות ופרטיות, אישים ציבוריים ואנשים פרטיים, במאבקם על שמם הטוב. כן מתמחה המשרד בסוגיות משפטיות של אבטחת מידע, לרבות בעריכת הסדרים בתחום זה.

פשיטות רגל, פירוקים וכינוס נכסים

למשרד התמחות נוספת מיוחדת ועיקרית בהליכי חדלות פירעון על כל היבטיהם, ובמגוון ההליכים המתנהלים במסגרתם, ובכלל זה הליכי פירוק, כינוס נכסים, פשיטת רגל, דיני בטוחות, הסדרי נושים, הקפאת הליכים ועוד.

כרטיסי חיוב

המשרד מטפל, מזה שנים, בעריכת הסדרים שונים בתחומי כרטיסי החיוב, במסגרת מערכות היחסים השונות הרלוונטיות בתחום זה, ובמתן ייעוץ שוטף וחוות דעת לבנקים בתחום זה

רוצים להכיר אותנו טוב יותר?

**

אורטל סלומון-גולן, עו"ד

עמרי מימון, עו"ד

פרטים נוספים

  • דרך מנחם בגין 52 (מגדל סונול, קומה 24)
  • תל אביב
  • 03-6368888
BESbswy