ב. לוינבוק ושות'

תחומי הגיוס העיקריים שלנו

עורכי דין

משרד ב. לוינבוק ושות’ רואה בצוות המשפטי שלו כלי ראשון בחשיבותו ומפתח להצלחותיו ולהצלחות לקוחותיו, כמו גם לשירות המקצועי, האיכותי והבלתי מתפשר שהוא מעניק ללקוחותיו. זו הסיבה שאנו בב. לוינבוק ושות‘ לא מתפשרים ובוחרים להעסיק את עורכי הדין הטובים והמוכשרים ביותר, המגלים חשיבה מקורית ויצירתית, הבנה מעמיקה, חריצות ומוסר עבודה גבוה, לצד יכולות ביטוי מצוינות בכתב ובעל פה ויכולת עבודה בצוות. אנו תמיד שמחים לקלוט אלינו עורכי דין בעלי התכונות והכישורים המתאימים למשרדנו, ומציעים סביבת עבודה נעימה, דינמית ותומכת, יחד עם תנאי העסקה מעולים ועם הנוף הכי יפה בעיר.

מתמחים

המשרד מגייס כ-8 מתמחים בכל מחזור. הראיונות נערכים על ידי השותפים. בין ראיון אחד- לשניים, באווירה מכבדת ונעימה המאפשרת למועמד להביא את עצמו לידי ביטוי בצורה המקסימלית. המתמחים במשרד מעורבים בניהול התיקים על כל היבטיהם ומהווים חלק אינטגרלי ומהותי בטיפול בהם. המתמחים עובדים באופן ישיר ובלתי אמצעי מול עורכי הדין השונים במשרד, לרבות מול שותפים בכירים, נחשפים לשיטות העבודה השונות של כל אחד מהם וזוכים לליווי וחניכה מכל אחד ואחד מהם. אחד היתרונות הבולטים והייחודיים הוא שניתן להתייעץ עם כל אחד על כל עניין והדלתות של כולם פתוחות. ככלל וכעניין שבמדיניות לא מוותרים על מתמחים בולטים ומצטיינים ועושים הכל למצוא להם מקום במשרד.

אדמיניסטרציה

משרד ב. לוינבוק ושות' רואה בצוות האדמיניסטרטיבי של המשרד את הבסיס לעבודת המשרד, ובוחר להעסיק את אנשי הצוות הטובים והמצטיינים בתחומם. מרבית הצוות האדמיניסטרטיבי של ב. לוינבוק ושות' בעל ותק של שנים רבות ומהווה חלק בלתי נפרד מהישגי המשרד והצלחותיו.