ליפא מאיר ושות'

כתבו עלינו

מיזוג רביעי בתוך שנה במשרד ליפא מאיר: ממזג לתוכו את משרדו של עו"ד ארז תיק

הסכם קיבוצי בנמל הפרטי מספנות ישראל; מה יקבלו העובדים? את הנמל ייצג משרד ליפא מאיר ושות'

חברת הדירוג הבינלאומית צ'יימברס אנד פרטנרס מפרסמת היום את דירוג משרדי עורכי הדין הבולטים בישראל ל-2017

רמלה: פרשקובסקי רכשה קרקע לבנייה פרטית של כ-686 יח"ד. את חברת פרשקובסקי ייצג משרד ליפא מאיר ושות'

אושר חוק הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית: יסיר חסמי מס כדי להגיע לכדאיות כלכלית

מגה אירוע וסגירת מעגל | עו"ד ד"ר ליפא מאיר

עו"ד דנית רימון מונתה כנאמנת על פעילות "כימדע כימיקלים עדינים"

עורכי הדין ד״ר ליפא מאיר ודנית רימון ליווי את חברת מרחב במכירת אחזקותיה בחברת EMG. חברות דלק, נובל אנרג׳י ואיסט גז, רכשו מחברת מרחב 40% מצנרת הגז וכן את זכות השימוש בה בגובה 518 מיליון דולר.

עוה"ד גד אזור וניר דפני ייצגו את חברת סקיי שוקי הון שבבעלות משקי הקיבוצים במכירתה לבית ההשקעות אלטשולר שחם בתמורה לסכום המוערך בעשרות מיליוני שקלים. חברת סקיי שוקי הון מנהלת עסקאות בהיקף של מאות מיליוני דולרים לכל החברים בארגון משקי הקיבוצים.

עוה"ד צוריאל לביא ורועי אייז ייצגו את ביה"ח תל השומר בהסכם ראשון מסוגו, במסגרתו יקבל ביה"ח תקציב בסך 1.2 מיליארד שקלים לטובת הקמת שכונת מגורים של 3,000 יחידות דיור, מתוכן 1,100 להשכרה. במסגרת ההסכם ייבנו 3,000 דירות ותשודרג רשת הכבישים באזור.

עורכת הדין דנית רימון ממשרד ליפא מאיר ושות׳ ייצגה את חברת מוטיבן בע"מ (בבעלות משפחת תומר) בהליך BMBY, במכירת אחזקותיה (50%) בחברת התרופות תרימה לחברת מעברות, בעלת המניות השנייה, בתמורה לסך של כ-31 מיליון שקלים.

עו״ד ארז דר-לולו ייצג את קהילת ציון האמריקאית, שנוסדה ע"י ההסתדרות הציונית, בעתירה לביהמ"ש כנגד עיריית חיפה בגין שימוש בקרקע בשכונת כרמליה ללא תשלום במשך 40 שנים. לאחר שביהמ"ש קיבל את העתירה, ביהמ"ש העליון שב ודחה את הערעור שהגישה העירייה.

עוה"ד שי תמר, עוזי מור וגרי קופלוביץ׳ ייצגו את שירותי בריאות כללית בערעור שהתקבל ע"י ביה"ד הארצי לעבודה, שקבע ברב דעות כי קופת החולים נחשבת לרשות לעניין חוק תובענות ייצוגיות, משמע ניתן לראות בהן כממלאות תפקיד ציבורי לפי דין.

עו"ד ד״ר גאי כרמי ייצג את אגודת ידידי לפיד בעתירתה כנגד רשות מקרקעי ישראל בגין ביטול מכרז שלא כדין וללא הצדקה מספקת לרכישת זכויות חכירה לבנייה בשדרות. ביהמ"ש קיבל את העתירה והורה על ביטול החלטת הרשות ובחינת שאר ההצעות.

ביהמ"ש העליון הרחיב את הגנת "כלל שיקול הדעת העסקי" בדחיית ערעורו של בעל מניות מיעוט בחברת Uvision Air שיוצגה ע"י עוה"ד ארז דר-לולו וניר מנחם. זאת, לאחר שבקשתו להגשת תביעה נגזרת בגין אי עמידת החברה על זכויותיה המשפטיות כנגד צד ג' נדחתה.