ד"ר י. וינרוט ושות'

כתבו עלינו

חשד כי הצבעותיו של יו"ר ועדת התכנון בנתניה שמעון שר היו מוטות. המשרד ייצג את שמעון שר

נשות גואל רצון נגד המדינה: "לא מנעה את הזוועה". משרד וינרוט ייצג את נשות גואל רצון

ראש העיר אשקלון איתמר שמעוני הואשם בקבלת שוחד ובהפרת אמונים

פרשת תאיר ראדה: עכשיו א"ק יוצאת למלחמה. לאחרונה פנתה באמצעות באי כוחה עו"ד עמית חדד ועו"ד נועה מילשטיין מ"י. ווינרוט ושות'

אייל גולן יוצג על ידי עורכי הדין ד"ר יעקב וינרוט, עמית חדד, ואופיר חוגרי ממשרד עוה"ד י. וינרוט ושות'

ד״ר אמיר שויצקי ייצג את מיכאל מיטלמן בעסקה למכירת 50% ממניותיו הנותרות בסטארקיסט פודור בתמורה ל-60 מיליון שקלים. בשנת 2009 מכר מיטלמן את 50% ממניותיו לשותפה דיפלומט, יבואנית מזון, כאשר עסקת מכר זו השלימה את אחזקתה בכלל מניות החברה.

עוה"ד יעקב וינרוט, עמית חדד ונועה מילשטיין ייצגו את שמעון סוויסה, ראש מועצת חצור הגלילית, בתיק החקירה נגדו בגין חשדות בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים. פרקליטות המדינה קיבלה את המלצת פרקליטות צפון לסגור את התיק מחוסר אשמה, לאחר בחינת מכלול הראיות.

עוה"ד דוד ג׳והן ורומי קאופמן ייצגו 30 מחברי קבוצת הרכישה בבעלות רוני אלישע בבקשה לכינוס נכסים, לאחר שהקבלן לבניית הפרוייקט נקלע לפירוק וחדלות פירעון. ביהמ"ש קיבל את הבקשה והורה על מינוי כונס נכסים למכירת הקרקע במעלות והשבת כספיהם של חברי הקבוצה.

עוה״ד עמית חדד, אושר רובינגר ונועה מילשטיין ייצגו את משה מונטג במסגרת הליך ערעור שכנגדו לאור ערעור משטרת ישראל לביהמ"ש המחוזי על החלטת ביהמ"ש השלום, המתיר את שיבתו למועצת העיר. ביהמ"ש קיבל את הערעור שכנגד וקבע שמונטג ימשיך להשתתף בישיבות המועצה.

עוה״ד עמית חדד ונועה מילשטיין ייצגו את הרב אברהם ישעיהו הבר, ראש עמותת ׳מתנת חיים׳, המקדמת תרומת כליות אלטרואיסטיות, בתיק החקירה נגדו. לאחר שהפרקליטות החלה בחקירת הבר ובכירים נוספים בעמותה בגין חשד לסחר איברים, היא הודיעה כי התיק נגדם נסגר.