יגאל ארנון ושות'

כמה עובדות על משרד יגאל ארנון ושות'

מדורגים במקומות הראשונים

יגאל ארנון ושות' הינו אחד מחמשת משרדי עורכי הדין הגדולים בישראל, ומדורג תדיר בשלושת המקומות הראשונים אשר בוחנים מקצועיות ואיכות.

תרומה לקהילה

יגאל ארנון ז"ל שם דגש על מצוינות מקצועית ואנושית כאחד. כיוון שהפירמה עוצבה בדמות מייסדה - מעבר לתרומות הכספיות, אנו מקפידים על תרומה לקהילה אשר באה לידי ביטוי, בין היתר, באמצעות שתי מסגרות: 1. תוכנית "שכר מצווה" 2. פרוייקט "שיעור אחר".

צמיחה פנימית

המשרד לא עבר מיזוג עם משרד עורכי דין נוסף והגיע לגודלו הנוכחי מצמיחה פנימית, כ-60% מכלל השותפים במשרד החלו את דרכם המקצועית כמתמחים.

שופטים יוצאי המשרד

חמישה משופטי בית המשפט המחוזי ומנהל בתי המשפט התמחו במשרד.

הדירוגים שלנו

החזון שלנו

שישה עשורים. תרבות ארגונית אחת. התרבות שלנו מבוססת על שלוש אבני יסוד, מאז נוסד המשרד בשנות החמישים ועד היום: אנשים - כשרון וחכמה. תשוקה ואהבה למקצוע. מקצוענות - מצוינות ומסירות. הקפדה על הפרטים הקטנים תוך התבוננות על התמונה הגדולה. ערכיות - כבוד לאדם ולמשפט. הנכס המרכזי שלנו – האנשים. אנחנו מאמינים שאנשים הם שיוצקים תוכן לעיסוק המשפטי באופן שבו הם מפרשים ומקיימים את החוק והמשפט. לכן, על אף שהלקוחות שלנו מגיעים ממגזרים שונים, ההבטחה שלנו לכולם זהה: מצוינות מקצועית בלתי מתפשרת, פתרונות מעשיים ויצירתיים לבעיות מורכבות – ומעל לכל, שירות וקשר אישי. המחויבות שלנו להגינות ולאנושיות מהווה בסיס לכל החלטה, הן כלפי הלקוחות שלנו והן כלפי כל העובדים שלנו. תרבות זו היוותה מאז ומעולם נר לרגלינו ובסיס להצלחות שלנו, וכך יהיה תמיד.

תחומי עיסוק מרכזיים

ליטיגציה

מחלקת הליטיגציה במשרד יגאל ארנון היא מהמובילות בישראל. למשרד ניסיון רב בטיפול בתיקי ליטיגציה גדולים ומורכבים וייצוג לקוחות בכל הערכאות והגופים השיפוטיים והמעין שיפוטיים. בנוסף, מטפל המשרד עבור לקוחותיו גם בהליכים משפטיים בינלאומיים (בוררויות וליטיגציה בינלאומית), ופועל בשיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין בינלאומיים מובילים בעולם תיקי הליטיגציה בהם מטפל המשרד עוסקים בכל תחומי המשפט האזרחי-מסחרי, ובהם: חוזים, חברות, ניירות ערך, מקרקעין, בנקאות, קניין רוחני, מנהלי-ציבורי, מכרזים, הגבלים עסקיים, מיסים, איכות הסביבה, תכנון ובניה, עבודה, ביטוח, הליכי הבראה, הסדר ופירוק של חברות ועוד. למשרד גם ניסיון עשיר בהגנה על נאשמים בעבירות כלכליות ("צווארון לבן"). התמחות ייחודית של מחלקת הליטיגציה הינה בתחום התביעות הייצוגיות - תחום בו צבר המשרד ניסיון שאין דומה לו בארץ בייצוג תאגידים גדולים המתגוננים בפני תביעות ייצוגיות, בתחומי התקשורת, ביטוח, בנקאות, תעופה, יצרני סיגריות, תעשיית המזון ועוד

מקרקעין ונדל"ן

מחלקת המקרקעין במשרד היא מהוותיקות והמנוסות בענף בישראל, ובכלל מהגדולות במשרד . למחלקה ניסיון עשיר, רב-תחומי ומקיף בייצוג חברות, מוסדות פיננסים, יזמים פרטיים וקבלנים במגוון עסקאות בתחומי הבניה למגורים, פרויקטים של נדל"ן מניב, קניונים ומרכזי קניות, מלונאות, משרדים, עסקאות משותפות, רכישת חברות נדל"ן בארץ ובחו"ל, עסקאות קומבינציה ותמורות, קבוצות יחידים ושאר עסקאות מורכבות, בין בקרקעות פרטית ובין בקרקעות מינהל. מחלקת המקרקעין מלווה את הלקוחות בכל שלבי העסקאות: החל משלבי בדיקת הנאותות הקודמים לעסקאות רכישה, רכישת נכס המקרקעין, דרך ליווי הליכי תכנון, לרבות הכנת תוכניות בנין עיר, ליווי הבניה וההתקשרות עם מתכננים וגופי ביצוע שונים, המשך בליווי מכירה והשכרה של הדירות או היחידות המסחריות, וליווי מערכת היחסים המשפטית עם הרוכשים והשוכרים, או לחלופין ייצוג הלקוח במכירה של הפרוייקט או חלקים ממנו. מחלקת המקרקעין מלווה את לקוחותיה גם בפעילות הנדל"ן שלהם מחוץ לישראל, בעיקר במרכז ומזרח אירופה ובהודו.

משפט מסחרי

משרד יגאל ארנון מספק סיוע ויעוץ משפטי שוטף ללקוחות ישראלים ובינלאומיים רבים. הצוות המסחרי של המשרד מייעץ ללקוחות באספקטים מגוונים של משפט עסקי, כנדרש לצורך הניהול היומיומי של עסקיהם, וכן בעיצוב וביצוע של עסקאות מקומיות ובין לאומיות. הצוות מספק תשובות למכלול הצרכים המשפטיים של הלקוחות, תוך מתן פתרון מיידי לעניינים עם התעוררותם, ומשלב באופן אינטגרטיבי ומתוך גישה מעשית ועניינית ידע משפטי מעמיק ונרחב ביחד עם ניסיון והבנה של הצרכים העסקיים של הלקוחות. הצוות מתאם את הקשר בין לקוחות המשרד לבין המחלקות השונות, לרבות מחלקת המיסים, הנדל"ן, ההגבלים עסקיים, דיני העבודה, והליטיגציה, באופן המאפשר ללקוחות ליהנות מהסינרגיה בין המחלקות, ומספק להם נקודת גישה אחת, מקצועית ונגישה, הנותנת מענה לכל צרכיהם המשפטיים. הצוות המסחרי של המשרד מטפל בין היתר בניסוח ובמשא ומתן של הסכמים מסחריים ועסקיים בכל התחומים, לרבות הסכמי סוכנות, הפצה, זיכיון, רישוי ואספקה, שיתופי פעולה, מיזמים משותפים ושותפויות, הסדרי מימון, ובמגוון רחב של הסכמים והתקשרויות.

הגבלים עסקיים

למשרד יגאל ארנון ניסיון נרחב בייעוץ בתחום הרגולציה המורכבת של דיני ההגבלים העסקיים. אנו מספקים קשת רחבה של שירותי ייעוץ בתחום ההגבלים העסקיים, מונופולים, הסכמי שיתוף פעולה אסטרטגים, הסכמי הפצה בלעדיים, מיזמים משותפים, מיזוגים ורכישות ועוד. אנו מטפלים בקבלת אישורים למיזוגים בין חברות ישראליות וכן באישורים למיזוגים בינלאומיים במקום שמתקיימות פעילויות עסקיות ישראליות. כמו כן, אנו מלווים באפן שוטף לקוחות המבקשים לעמוד בתנאי ההגבלים העסקיים, מייצגים צדדים לתובענות ייצוגיות בתחום ומטפלים בהגשת בקשות לאישור תנאים כובלים.

high-tech

משרד יגאל ארנון מתמחה בייצוג חברות היי-טק החל מהשלבים הראשוניים ביותר (לעיתים עוד טרם הקמתן) ועד ל- EXIT - הנפקתן או רכישתן. אנו רואים בקשרינו עם חברות היי-טק קשרים אסטרטגים לטווח ארוך. במהלך הקשר אנו מסייעים לחברות בגיוס מימון מקרנות הון סיכון וממשקיעים אחרים, בביצוע הנפקות, מיזוגים ורכישות, גיבוש תוכניות תגמול למנהלים והטבות לעובדים, הסדרים מסחריים, הסדרי קניין רוחני ומיזמים משותפים. אנו נותנים דעתנו תמיד ל- EXIT הפוטנציאלי ומתאימים את הייעוץ שלנו לחברות היי-טק על מנת לוודא שמבנה התאגיד וההסכמים שלהן יאפשרו את המשך צמיחתן עד לביצוע EXIT מוצלח. במשרדנו עורכי דין בעלי ניסיון במשרדים מובילים בעולם, והם מעניקים לחברות ההיי-טק את אותה רמת שירות שהיו מקבלות אילו היו ממוקמות בעמק הסיליקון או במרכז טכנולוגי מוביל אחר בעולם.

מיסוי

עורכי הדין במחלקת המסים במשרד מתמחים בייעוץ לעסקים מכל גודל, לצורך הבנה והתמצאות בחוקי המיסוי המורכבים בישראל ובהשפעתם על עסקאות מסחריות ומימון תאגידי. משרד יגאל ארנון מייעץ ללקוחות פרטיים ותאגידיים בהשקעה ובתכנון מס; בזיהוי ופיתרון של סוגיות מיסוי שהתעוררו, ובעת הצורך - ייצוג לקוחות מול שלטונות המס ובבתי המשפט. מומחיותנו בתחומי המיסים כוללת מיסוי תאגידי, מיסוי בין-לאומי ויישום אמנות בינלאומיות, מיזוגים ורכישות, מיסוי נדל"ן, מחירי העברה, מס ערך מוסף, היבטי מיסוי בהקצאת אופציות ותוכניות תגמול לעובדים, מיסוי מכשירים פיננסיים ותחומי התמחות רבים נוספים. לא אחת אנו מתבקשים לחוות דעה בסוגיות מיסוי ולבקש פסיקות מקדמיות משלטונות המס בישראל. לקוחותינו סומכים על יכולתנו לא רק לזהות בעיות מיסוי בעוד מועד, אלא גם למצוא להן פתרונות יצירתיים. מחלקת המיסים מייעצת הן ללקוחות ישראלים והן ללקוחות זרים, המבקשים לפעול בישראל או להתקשר בעסקאות עם חברות ישראליות.

רוצים להכיר אותנו טוב יותר?

דניאל דוליצקי, עו"ד

איתמר כהן, עו"ד

פרטים נוספים

  • כתובת : מרכז עזריאלי
  • עיר : תל אביב
  • 03-6087745
  • כתובת: רחוב הילל 31
  • עיר: ירושלים
  • טלפון: 02-6239239
BESbswy