ש. פרידמן ושות'

תחומי הגיוס העיקריים שלנו

עורכי דין

הצוות של משרד ש. פרידמן ושות' הינו צוות ייחודי, המשלב איכות ושירות של משרד בוטיק עם יתרונות המגוון של משרד גדול ומוביל. אנו מצרפים לשורותינו עורכי דין מקצועיים, יסודיים, אחראים, יצירתיים, מקוריים ובעלי תשוקה ללמוד ולהתפתח. משרדנו משלב בהצלחה בין רמה מקצועית גבוהה ונטולת פשרות, לבין יחסי אנוש יוצאי דופן, סביבת עבודה חמה ונעימה ותמהיל שמבטיח איזון בין הקריירה לחיי הפנאי והמשפחה. עורכי הדין שלנו עוסקים במגוון רחב של תחומים ומלווים עסקאות ותיקים מורכבים, מעניינים ובעלי פרופיל תקשורתי גבוה. אנחנו מחפשים לצרף לשורותינו אנשים בעלי מוטיבציה גבוהה ותשוקה לגדול ולהתפתח ולבסס קריירה איכותית וארוכת טווח.

מתמחים

מתמחי המשרד מהווים חלק חשוב מן הצוות, מעורבים בהתנהלות המקצועית של המשרד, זוכים לתמיכה, לווי מקצועי צמוד ונהנים מסביבת למידה עשירה ומגוונת ברוב תחומי המשפט האזרחי מידי מומחים מן המעלה הראשונה. הליך הגיוס למשרד מזכיר מעט את שרשרת החיול רק בלי הזריקות, וכולל מיון ראשוני על פי קורות חיים, גיליון ציונים וראיון אישי. הראיון הראשון נערך בפני עו"ד בכיר ולאחר מכן, במידה וצלח את הראיון, יתראיין אצל שותף מהמשרד. הצלחת המתמחים יוצאי המשרד בשוק העבודה כמשפטנים מוכחת, הן בשים לב לכך שמירב שותפי המשרד ועורכי הדין שלנו החלו את דרכם בהתמחות במשרד, והן בשים לב למספר השופטים יוצאי המשרד שהחלו את דרכם בו כמתמחים. בחינה של המציאות מראה כי מספר גדול של עורכי דין (ושותפים) במשרד הינם מתמחים לשעבר.

אדמיניסטרציה

צוות המנהלה שלנו עומד בליבת המשרד ומספק תשתית לפעילות השוטפת. אנחנו מחפשים אנשים חושבים, שירותיים ויסודיים שהם ראש גדול שירצו להישאר איתנו לאורך זמן. רוב הצוות שלנו ותיק ושיעורי התחלופה נמוכים. אנחנו מעריכים יכולת לעבוד בצוות ולשתף פעולה עם כל הגורמים במשרד. המזכירים/ות שלנו נהנים/ות מתנאי עבודה מעולים, סביבת עבודה נעימה, מפגש עם לקוחות מגוונים, אווירה חיובית, אפשרויות הכשרה וקידום, ועוד. הצוות מצטרף לכל ימי הגיבוש, הטיולים בארץ ובחו"ל ולכל הפעילויות החברתיות.