ש. פרידמן ושות'

הכר אותנו

ש. פרידמן ושות' נמנה עם ראשוני משרדי עורכי הדין בישראל. המשרד מעניק שירות משפטי מקצועי מעולה ללקוחותיו, רבים מהם חברות מובילות במשק הישראלי והבינלאומי.


למשרד שני סניפים בארץ, האחד בתל אביב והאחר בחיפה, דבר המאפשר למשרד להעניק ללקוחותיו בצפון ובמרכז הארץ שירות מיידי ומקצועי. המשרד הוא מהבולטים בישראל ובעולם בתחום המשפט האזרחי והמסחרי על כל גווניו: ספנות, מיזוגים ורכישות, חברות, שוקי הון, היי-טק, מיסים, נדל"ן, עבודה, מכרזים, קניין רוחני, משפט מנהלי, הגבלים עסקיים, דיני השכלה גבוהה, ספורט ועוד.


המשרד מעניק ללקוחותיו ליווי משפטי מקיף לרבות בשלבי משא ומתן ועריכת הסכמים, הופעה בבתי משפט ובכללם עתירות לבג"ץ, תובענות ייצוגיות, גישורים ובוררויות. אנחנו פועלים כל העת כדי להצדיק את האמון הרב שניתן בנו, ולהמשיך לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שבהם נודע ש. פרידמן ושות'.

אנחנו במספרים

1939

שנת הקמה

66

עורכי דין

11

מתמחים

101

סה"כ מועסקים

התפיסה הארגונית שלנו

איכות היא מילת מפתח בתפיסה הכללית והארגונית של משרד ש. פרידמן ושות' והיא באה לידי ביטוי בכל הרבדים, החל מקהל הלקוחות ומורכבות העבודה כמו גם ההקפדה על אווירה נעימה ומשפחתית במשרדנו. זו גם הסיבה בגינה אנו משקיעים את מיטב המשאבים בבחירת אנשי אדמיניסטרציה, עורכי דין ומתמחים שנעים לעבוד אתם ונעים להימצא במחיצתם.


בנוסף, אנו משקיעים בפעילויות גיבוש הכוללות פעילויות כלל משרדיות (ימי גיבוש, עשייה חברתית, מסיבות בחגים וכד') וכן פעילויות מחלקתיות. המשרד מקפיד על מתן מענה וסיוע לצרכיהם האישיים של העובדים, רואה לנגד עיניו את מכלול חיי העובד ומעודד איזון בין חיי משפחה לבית, גיבוש, חברות אמיתית וטובה גם אחרי שעות העבודה.

השותפה טל עינת בן אריה מספרת על השילוב המיוחד בין סיפוק מקצועי ואתגר תמידי לחברויות הקרובות שנולדו במשרד

עו"ד מאיה שלומי והשותף יניב קליינבלט על הייחודיות של המשרד - ואיך כמעט רצו ביחד למליון

השותף מעוז רוט מספר על הסיפוק בניצחון של לקוח בתיק מיוחד בטיפולו

משפחתיות, מקצועיות, עבודת צוות ואמון הלקוחות במשרד, הינם המרכיבים המנצחים שהופכים את ש. פרידמן לאחד המשרדים המובילים בישראל ולמקום עבודה מאתגר ומעולה לעבוד בו

עו"ד יוני רסקין

חיי חברה תוססים בש. פרידמן


חגיגות ט"ו בשבט ופרידה מהמתמחים

יום ספורט

מפגש יזמים בOpen Valley

טורניר כדורגל!

שולחנות עגולים - סין וישראל

חופשת סקי משותפת!

מפנקים פה!

מפגש יזמים בביוטק

מסלולי הקריירה שלנו

עורכי דין

הצלחתנו המקצועית תלויה בראש ובראשונה באיכותם ומחויבותם של חברי הצוות שלנו. לכן, אנו מקפידים לגייס רק את עורכי הדין הטובים ביותר. המכנה המשותף היחיד על פיו מתקבלת החלטת הגיוס, הוא הפוטנציאל להפוך לשותף במשרדנו ביום מן הימים.
קרא עוד...

מתמחים

מתמחי המשרד מהווים חלק חשוב מן ההתנהלות המקצועית של המשרד, זוכים לתמיכה, ליווי מקצועי צמוד ונהנים מסביבת למידה עשירה ומגוונת ברוב תחומי המשפט האזרחי מידי מומחים מן המעלה הראשונה. מירב שותפי המשרד ועורכי הדין שלנו החלו את דרכם בהתמחות במשרד.
קרא עוד...

ש. פרידמן בתקשורת

משרד ש. פרידמן ייצג את קבוצת Xinwei הסינית במו"מ לרכישת חברת חלל תקשורת הישראלית

עו"ד מרגלית אפלבאום, מומחית מיסוי ממשרד ש. פרידמן, מנתחת את השפעות פסה"ד בעניין יעקב פרי על תגמול הוני לנושאי משרה

פרטים נוספים

  • כתובות
  • ויצמן 2, תל אביב
  • מגדלי מת"מ 1, חיפה
  • טלפונים:
  • תל אביב: 03-6931931
  • חיפה: 04-8546666
BESbswy