גינדי - כספי עורכי דין ונוטריון

אודות המשרד

משרד גינדי – כספי עורכי-דין ונוטריון נוסד בשנת 1971.

במהלך השנים גדל, התפתח ויצר מוניטין של משרד מוביל בתחום הנדל"ן, תכנון ובניה והמשפט המסחרי.

בשנים האחרונות המשיך המשרד ביתר עוז את הליכי ההתרחבות, אגב הגדלת מגוון השירותים המשפטיים שהוא מספק ללקוחותיו בזירה הבינלאומית והמקומית בתחומי המשפט המסחרי והעסקי ובתוך כך הגדלת משמעותית של ההון האנושי.

פעילות המשרד הענפה בתחום המקרקעין והתכנון ובנייה - בין היתר - תוך התחשבות בהיקף העסקות והצלחותינו הבולטות הביא להכרזת המשרד כמשרד ידוע ומוביל בתחום המקרקעין ובתחום התכנון והבניה על ידי חברות הדירוג הבינלאומיות B.D.I ו- D&B.

בין לקוחות המשרד נמנית הצמרת העסקית-כלכלית בישראל, הנהנית מניסיונו העשיר של המשרד בצרוף יכולת מקצועית בלתי מתפשרת בליווי פרויקטים ומיזמים מורכבים ורחבי היקף.. אגב כך מלווה את החברות המובילות במשק במגוון פרויקטים ביניהם התחדשות עירונית, שינויי יעוד בקרקעות ותב"עות, הסכמי פיתוח, עסקות מסחר ותעשיה, תוך ייצוג בפני הטריבונלים המשפטיים.

במהלך השנים ליווה משרדנו פרויקטים נדל"ניים מורכבים ובהיקפים גדולים, והביאם לקו הסיום בצורה מוצלחת ובטוחה לשביעות רצון לקוחותינו.

משרדנו הינו מהחלוצים בתחום ההתחדשות העירונית, על גווניו, ועוסק בענף כבר למעלה מעשור, ולמעשה היה מהראשונים שזיהה את תנופתו והתעצמותו של התחום, בתפיסה כי מדובר בפרויקט מציל חיים. 

המספרים שלנו

1971

שנת הקמה

32

מספר עורכי דין

14

מספר המתמחים

62

סה"כ מועסקים

התפיסה הארגונית

גינדי-כספי הוא משרד יזמי המעניק ללקוחותיו ערך מוסף. סל השירותים שמעניק המשרד הוא מעבר לייעוץ המשפטי וכולל ליווי עסקי ומקיף של עסקה, תוך בחינת כדאיות כלכלית בהיבטים נדל”ניים, מיסויים, שיווקיים, אדריכליים ואחרים.

טיפול מקצועי ומקיף בלקוחות המשרד, כבר משלב בחינת העסקה או הפרויקט, על כל היבטיו, לרבות היבטי התכנון, הקניין והמישור העסקי, דרך ניהול משא ומתן, ייצוג מול הרשויות הרלוונטיות, לרבות היבטים הנוגעים למימון הבנקאי ועד להשלמת העסקה או הפרויקט, על כל היבטיהם המשפטיים והמיסויים.

בגינדי - כספי אנו שמים דגש רב על הפן המקצועי ומתוך הנחת יסוד זו, אנו דואגים כי כל הצוות המקצועי, יהיה מעורב בשיעורים, הרצאות, ימי עיון, השתלמויות וכל פעולה שיש בה כדי להשתלם, ללמוד ולהתמקצע והכול במוטו לפיו מי שצועד במקום צועד לאחור.

המשרד שואף לזהות במהירות נישות ייחודיות בתחומי עיסוקיו ולהובילן במישור הארצי. כך, למשל, תחום קבוצות הרכישה בשעתו, לצד תחום ההתחדשות העירונית ושינוי היעוד, כיום.

עו"ד קובי גינדי, שותף מייסד, מדבר על תחום המומחיות המשרד והרמה המקצועית הגבוהה

עו"ד זיו כספי, שותף מייסד, מספר על תהליך התפתחות המשרד

עו"ד נורית קריחלי מספרת על השתלבותה במשרד ואופי העבודה במחלקה

עורך דין מצוין הוא מי שבראש ובראשונה דואג ללמוד ולהשתלם על בסיס קבוע ולהתעדכן בשינויים החקיקתיים והרגולטוריים התכופים במדינת ישראל. הגדוּלה של עורך דין מצוין הינה להעניק ללקוח נגישות ואת השירות המקצועי והעדכני ברמה הגבוהה ביותר.

עו"ד לירון רוט, שותפה

החיים בגינדי - כספי


טיול משרדי לברלין

נסיעה לבודפשט

יום כיף בצפון

נופש משרדי

טיול ג'יפים

פינוקים מתוקים

רומא 2019

עוד מהטיול האחרון לרומא

גם כדורגל לא פספסנו

הרצאות הרצאות

ועוד קצת הרצאות

מסלולי הקריירה שלנו

עורכי דין

המשרד בורר מבין המועמדים הראויים ביותר.

המאפיינים אותם אנחנו מחפשים בעורכי הדין הבאים במשרד הצטיינות, בוגרי פירמות ידועות ובעלי רקע של הדרכה/קצונה/ או ניסיון חיים מיוחד.

תהליך הקבלה במשרדנו כולל ראיון עם שותף ולאחריו ראיון עם שותף מייסד...

 

קרא עוד...

מתמחים

המשרד נותן דגש רב למיון וסינון המועמדים הרבים, וזאת מתוך תפיסה כי על המשרד לגדול מתוך עצמו ועל ידי כוח האדם הטוב והאיכותי ביותר, שידע לשמר את הישגיו של המשרד בתחום התמחותו.

מאפייני המתמחים הדרושים: אינטליגנטיים, יצירתיים, הישגיים, סקרניים בעלי שאיפה למצויינות ויסודיות...

 

קרא עוד...

כתבו עלינו

עו"ד זיו כספי, שותף מייסד, כותב על פער זמנים בין מועד יצירת החבות בהיטל השבחה לבין מועד התשלום בפועל

עו"ד לירון רוט, שותפה, מלווה פרויקט חדש של מגדלי יוקרה עם נוף לים

פרטים נוספים

  • כתובת: רוטשילד 15, ראשון לציון
  • טלפון: 03-9640777
  • פקס: 03-9669842
BESbswy