ש. הורוביץ ושות'

כמה עובדות עלינו

למשרד היסטוריה אדריכלית

המשרד מורכב מ-3 בניינים היסטוריים שחוברו יחדיו במלאכת שימור קפדנית ויצרו חזות באוהאוס יוצאת דופן.

התנדבות ופעילות למען הקהילה

המשרד מרגיש חלק מהקהילה, עובדי המשרד מתנדבים במסגרת "שיעור אחר" ומעבירים שיעורים משפטיים לאוכלוסיות מוחלשות.

בית הספר למשפטנים מליגת העל

במשרד צמחו דמויות מפתח בעולם המשפט, ובכללן שופטים ונשיאים של בתי משפט, אנשי אקדמיה ועו"ד מובילים.

שיטת ההצמדה הייחודית למשרד

המתמחים מוצמדים לשותף, יושבים איתו בחדר לאורך כל השנה, שותפים לכל ההתנהלות השוטפת, לרבות גיבוש אסטרטגיה בתיק, קבלת החלטות, ישיבות, דיונים ועוד.

הלקוחות שלנו

הדירוגים שלנו

החזון שלנו

משרד ש. הורוביץ ושות' חרת על דגלו את ערך המקצוענות בעשייה המשפטית, מתוך מטרה לתת את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותיו. לכן, כל תיק ותיק מטופל על-ידי הצוות המשפטי ב"חרדת קודש", תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר, והיכרות מעמיקה של הסוגיות העובדתיות והמשפטיות, ותוך הפעלת יצירתיות, חדשנות ו-"חשיבה מחוץ לקופסא". לא בכדי, כתבי טענות של משרד ש. הורוביץ ושות' והטיעונים בבתי המשפט, ידועים כ-"תו תקן" בשוק עריכת הדין בישראל. לצד החתירה הבלתי מתפשרת למקצוענות, הבסיס השני עליו ניצב המשרד הוא אתיקה מקצועית ודרך ארץ. השגת המטרות עבור הלקוחות לעולם לא תבוא על חשבון שמירה על אתיקה מקצועית, דרך ארץ, וקולגיאליות כלפי בית המשפט וחברנו למקצוע. מקצוענות ואתיקה בלתי מתפשרים – זה ה-DNA של משרד ש. הורוביץ ושות'.

תחומי העיסוק שלנו

ליטיגציה

כמעט בהתבסס על כל אמת מידה, היבט או מדד, מחלקת הליטיגציה המסחרית של משרד ש. הורוביץ ושות' הינה המחלקה המובילה בתחומה בישראל, בפער ניכר מיתר מתחרותיה. זו גם הסיבה שהמחלקה מדורגת, פעם אחר פעם, במקום הראשון בכל הדירוגים הבינלאומיים הנחשבים, לרבות הדירוגים הישראליים, כאשר בכל אלה היא מדורגת בקבוצת איכות נפרדת ,בפני עצמה. המחלקה, המורכבת מ- 35 שותפים ולמעלה מ-100 עורכי דין, מלווה את הגופים הגדולים במשק, ומטפלת בסכסוכים האזרחיים-המסחריים המורכבים, הגדולים, המתוקשרים ,והתקדימיים ביותר שמתנהלים כיום במשק.

קניין רוחני

משרד ש. הורוביץ ושות' הוא בעל מסורת משפטית מפוארת וארוכת שנים בתחום הקניין הרוחני על כל ענפיו והיבטיו. במהלך השנים נטל משרד ש. הורוביץ ושות' חלק ברבות מההתדיינויות בתחום הקניין הרוחני, שהולידו פסקי דין עקרוניים והלכות חדשניות, וכן בהתדיינויות בתיקים מורכבים, הן משפטית והן מקצועית, ובעלי היקפים גדולים במיוחד.

דיני בנקאות

למשרד ש. הורוביץ ושות' מחלקת דיני בנקאות מהגדולות בארץ, אשר לקחה ולוקחת חלק במרבית העסקאות הגדולות בתחום, שנערכו בארץ בשנים האחרונות . המשרד ידוע במיומנותו בייצוג הבנקים הגדולים והמובילים בישראל .העסקאות בהן לוקחת חלק המחלקה הן מהמורכבות היוצאות לפועל בישראל, כאשר מורכבותן נובעת הן מנושאי רגולציה ,מס, הגבלים עסקיים והסדרי סינדיקציה והן מהיות העסקאות תחת תחומי שיפוט מרובים ומחייבת עבודה מול פירמות עורכי הדין הזרות המובילות בעולם. כמו כן, נוטל המשרד חלק גדול בפעילות בנושא דיני הבנקאות והרגולציה של המערכת הבנקאית והפיננסית בישראל.

מימון פרויקטים ותשתיות

למשרד ש. הורוביץ ושות' היקף פעילות עצום בתחום זה, על כל חלקיו ועל כל שלבי הטיפול במשפטי הכרוך בו .בתחום התשתיות ,המשרד מלווה ומעניק טיפול משפטי וייצוג שוטף ,בפרויקטים הגדולים והמשמעותיים בתחום האנרגיה והתשתיות בארץ ,ובכלל זה מעניק שירותים משפטיים ללקוחות קבועים ולחברות נוספות מהמובילות במשק. בתחום מימון הפרויקטים ,המשרד היה מעורב בעסקאות מימון הפרויקטים הגדולות והמורכבות ביותר בארץ. לקוחותינו הינם מהגדולים, המוכרים והמשפיעים ביותר במשק הישראלי. היקף העסקאות והפרויקטים אותם המשרד מלווה ומרכז הינו מהמשמעותיים מבין משרדי עורכי הדין בארץ.

הגבלים עסקיים

משרד ש. הורוביץ ושות' מקיים מחלקה עצמאית ופעילה של הגבלים עסקיים, באופן כמעט חסר תקדים לעומת המשרדים הגדולים האחרים. המחלקה אינה רק נותנת שירותים למחלקה המסחרית במשרד, אלא פעילה בתיקים עצמאיים בהגבלים עסקיים . המשרד מעניק ייעוץ וייצוג משפטי שוטף וכולל בכל היבטי ההגבלים העסקיים לרשימה ארוכה ומכובדת של חברות ישראליות ובינלאומיות, בהן חברות המדורגות מובילות בתחומן בארץ ובעולם.

רוצים להכיר אותנו טוב יותר?

בואו לראות איך זה לעבור במשרד ש. הורוביץ ושות'

עורכי דין

מתמחים

פרטים נוספים

  • כתובת אחד העם 31
  • עיר תל אביב
  • טלפון 03-5670700
BESbswy