אלמוג שפירא, משרד עורכי דין

קצת עלינו

משרד עורכי הדין אלמוג – שפירא, הנו משרד בוטיק המתמחה בתחום הנזיקין, הביטוח והרשלנות הרפואית. המשרד מייצג נפגעי גוף ורכוש, וכן מבוטחים בתביעות כנגד תאגידי הביטוח, וחרת על דגלו ערכים של מצוינות ומקצועיות בלתי מתפשרת, לצד שקיפות והוגנות. 

המשרד נוסד על ידי עורכי הדין רפאל אלמוג ורן שפירא בשנת 2008, להם ידע ונסיון רב שנים בתחום דיני הביטוח והנזיקין, ונמצא בגדילה והתפתחות מתמדת.

כיום, המשרד מונה צוות של 15 עובדים ונבחר כאחד מהמשרדים המובילים בישראל בדירוג דן אנד ברדסטריד.

המשרד גאה בכך שאינו מייצג תאגידי ביטוח או מוסדות רפואיים, ולוחם את מלחמתו של הציבור הרחב במאבק הבלתי שוויוני למול תאגידי הענק, ללא פשרות.

תחומי העיסוק המרכזיים של המשרד הם: רשלנות רפואית, תביעות ביטוח חיים, בריאות, אובדן כושר עבודה וסיעוד, תאונות דרכים, תאונות עבודה ומימוש זכויות בענפים השונים במוסד לביטוח לאומי. 

למה לעבוד אצלנו?

צוות המשרד הינו כמשפחה לכל דבר ועניין. אנו מטפלים בתיקי לקוחותינו, כאילו היו תיקים אישיים שלנו. האווירה החברתית במשרד מתחברת היטב עם חוסר פשרות מקצועי, ויחד מייצרת מרקם מיוחד וייחודי בנוף משרדי עורכי הדין.

כמה עובדות עלינו

עובדה 1

המשרד גאה בכך שהנו מייצג לקוחות פרטיים בלבד ואינו מייצג חברות ביטוח או מוסדות רפואיים בארץ.

עובדה 2

המשרד מקדם ומפתח עבודה עצמאית של עורכי הדין בו.

עובדה 3

כל עורכי הדין במשרד בקיאים בתחומי התמחות המשרד.

עובדה 3

המשרד עובד בשיטת PAPERLESS אשר הופכת את העבודה ליעילה ובאותה נשימה גם דואגים לאיכות הסביבה. 

אנחנו במספרים

2008

שנת הקמה

12

עורכי דין

3

עובדי מנהלה

15

סה"כ מועסקים

החיים אצלנו

יום גיבוש

טיול משרדי

עוד מיום הגיבוש

מבלים ונהנים

צוות המשרד בארוחת צהריים

ערב קריוקי

תחומי הגיוס שלנו

מתמחים

אנו סבורים כי הקסם שמתחיל בתקופת ההתמחות הוא המקור להתפתחותו של עורך דין מקצועי מהשורה הראשונה. משכך, משרדנו משקיע מאמצים רבים במתמחים ויעשה ככל שביכולתו על מנת להפוך אותם לעורכי דין מקצועיים בתחומנו.  

עורכי דין

אנו דוגלים בפיתוח עצמאותם של עורכי הדין במשרדו. עורך דין במשרדנו מתמקצע בכל תחומי המשרד ויכול להעניק ללקוח שירות מקיף במקסום זכויותיו. אנו מגבים ומעודדים את עצמאותם של עורכי הדין במשרדנו אשר מלווים לקוחות החל מכניסתם הראשונה למשרד ועד לרגע קבלת הפיצוי

אדמיניסטרציה

במשרדנו עובדי האדמיניסטרציה הם הפנים, וגם הלב של המשרד. הואיל ומשרדנו היינו משרד "ללא נייר" חשיבותם של עובדי המנהלה חשובה ביותר, והינה חלק מרכזי בהצלחתו של המשרד ובהצלחתו של כל תיק. 

אנחנו בתקשורת

מדוע חברת הביטוח מתנערת מחוות דעת רפואית שקבעה רופאה מטעמה? עורכי הדין רפאל אלמוג ורן שפירא בחזית הליך המשפטי לתשלום קצבה לקשישה סיעודית.

חברת הביטוח התנגדה להכיר בקשישה סיעודית למרות הממצאים. עורך הדין רפאל אלמוג בחזית המאבק כנגד חברת הביטוח

המיילדת לא בדקה דופק, העובר מת. עורך הדין רן שפירא ייצג את האישה בהליך המורכב

פרטים נוספים

  • כתובת: רחוב התע"ש 3 א', רמת גן, 5251245
  • טלפון: 03-6916637
  • פקס: 03-6916635
BESbswy