שמעונוב ושות'

כמה עובדות על שמעונוב ושות'

ייחודיות

המשרד הינו משרד בוטיק עילית המוביל בתחומו בישראל. הצוות המשפטי במשרד שמעונוב ושות' נהנה משפחתית ונעימה המאפיינת משרד בוטיק ומאידך נחשף לעסקאות ענק המאפיינות בדרך כלל מגה-משרדים.

התמחות ייחודית בייצוג חברות זרות בישראל

למשרדנו התמחות ייחודית בייצוג חברות זרות המבקשות להציע ניירות ערך לציבור בישראל. המשרד ייצג ומייצג את הרוב המכריע של חברות הנדל"ן האמריקאיות, שביקשו ומבקשות להנפיק את ניירות הערך שלהן בבורסה בתל אביב. נכון למועד זה, משרדנו ייצג הנפקות אגרות חוב של חברות אמריקאיות בישראל בהיקף של למעלה מ-14 מיליארד שקל (המהווה כ-90% מהיקף הגיוסים של חברות אמריקאיות שגייסו בישראל).

ממתמחה לשותף

מרבית עורכי הדין שהפכו לשותפים במשרד שמעונוב התחילו את דרכם כמתמחים במשרד.

הטבות למתמחים

שכר המתמחים הינו ברף העליון המשולם במשרדים הגדולים בישראל. בנוסף, משרדנו מעניק בונוסים גם למתמחים בהתאם לעבודתם בהתאם לשיקול דעת המשרד. אחת לשנה המשרד מקיים טיול משרדי מפנק לחו"ל. 

הלקוחות שלנו

הדירוגים שלנו

החזון שלנו

משרד שמעונוב ושות' חרט על דגלו למן היווסדו מתן שירות משפטי מקצועי ופורץ דרך בתחומו. בתוך כך, המשרד מתאפיין במתן פתרון לכל בעיה; המוטו שלנו הוא שאין בעיה שאין לה פתרון.

במרוצת השנים המשרד היה אחראי למהלכים תקדימיים בשוק ההון הישראלי דוגמת מרבית ההשתלטויות העוינות במשק הישראלי בוצעו על ידי משרדנו, כמו גם הנפקות פורצות ושינוי חקיקה בתחום פעילותנו.

תחומי העיסוק שלנו

תשקיפים והנפקות

משרד שמעונוב ושות' הינו המשרד הפעיל ביותר בישראל בתחום ההנפקות ותשקיפים. במהלך למעלה משני עשורים, הוביל משרד שמעונוב ושות' מאות הנפקות ציבוריות (הנפקות ראשונות לציבור – IPO והנפקות בשוק המשני) בהיקף גיוס כללי של מאות מיליארדי שקלים. למשרד התמחות ייחודית של הנפקות אגרות חוב של חברות נדל"ן אמריקאיות בישראל המבקשות להציע ניירות ערך לציבור בישראל. צוות עורכי הדין של משרד שמעונוב ושות' הוא הגדול ביותר מבין המשרדים בארץ המטפלים בהנפקות ושוק ההון. משנת 2014, משרד שמעונוב ושות' ביצע את המספר הרב ביותר של הנפקות ותשקיפי הנפקה בישראל.

ייצוג חברות זרות

לאור סביבת הריבית הנוחה במשק הישראלי אנו עדים בשנים האחרונות לגל הולך וגדל של חברות זרות המבקשות לרשום למסחר את ניירות הערך שלהן בבורסה בישראל. עיקר החברות האמורות, הינן חברות אמריקאיות, חלקן מהגדולות והמרכזיות בתחומן בארה"ב (בתחום הנדל"ן) אשר מנפיקות ניירות ערך (אגרות חוב בישראל). משרד שמעונוב ושות' גאה להיות המשרד אשר ליווה את מרבית ההנפקות הללו והינו המשרד אשר פיתח את התחום בישראל החל משנת 2008. המשרד הפך לאורים ותומים בתחום ההנפקות של חברות אמריקאיות בישראל ושמו הולך לפניו ברחבי העיר ניו יורק וצפון אמריקה. 

מיזוגים ורכישות

משרד שמעונוב ושות' מחזיק בניסיון ייחודי ורב-שנים בתחום עסקאות מיזוג ורכישה (M&A). בין היתר, לקח המשרד חלק בליווי מרבית ההשתלטויות התקדימיות שאירעו במשק הישראלי במהלך 20 השנים האחרונות. לאורך השנים, טיפל המשרד במאות עסקאות מיזוג ורכישה של חברות ציבוריות חלקן מהמשפיעות במשק הישראלי, וכן במאות של הצעות רכש לסוגיהן ותהליכי רה-ארגון מורכבים. 

רגולציה בשוק ההון

לאור מרכזיות המשרד והעומד בראשו בתחום שוק ההון וניירות ערך בישראל, המשרד הפך במרוצת השנים למומחה גדול ובעל שם גם בתחום הרגולציה של שוק ההון בישראל ואנו נדרשים לייעוץ בתחום הרגולציה והאכיפה חדשות לבקרים גם על ידי לקוחות אשר אינם מלקוחות המשרד הקבועים הבאים לקבל חוות דעת מומחה בתחום. במשרד מחלקה מקצועית, המנוהלת על ידי עורך דין בכיר אשר בהשכלתו גם חשבונאי ומספקת עדכוני חקיקה ורגולציה שוטפים ויומיים לעורכי הדין וללקוחות המשרד על פי הצורך. כמו כן, המחלקה המקצועית אמונה על הכנת חוות דעת ובחינת מקרים מיוחדים המובאים לפתחה. 

ליווי חברות ציבוריות

משרד שמעונוב ושות' מלווה דרך קבע חברות ציבוריות בולטות במשק הישראלי בכל הקשור לפעולתן כתאגידים מדווחים. ייצוג מורכב זה כולל בין היתר, סיוע בהכנת דוחות מיידיים, דוחות עסקה עם בעל שליטה והקצאות פרטיות, ליווי בהכנת דו"חות שנתיים (ברנע), כל זאת לצד השתתפות בישיבות במוסדות החברות (דירקטוריון וועדותיו). כמו כן המשרד מסייע ללקוחותיו בהכנת חוות דעת, פניות לרשות ניירות ערך, נושאי מדיניות תגמול, תוכניות ומתארי אופציות לעובדים. 

רוצים להכיר אותנו טוב יותר?

בואו לשמוע ולראות איך זה לעבוד בשמעונוב

איילת ברקוביץ, עורכת דין

פרטים נוספים

  • כתובת: HaArba'a Towers, South Tower, 34th fl. 30 HaArba'a Street
  • עיר: Tel Aviv
  • 03-6111000
  • Email: shimonov@shimonov.com
  • https://www.linkedin.com/company/shimonov-&-co-law-firm
BESbswy