זאב שרף ושות'

אודות המשרד

זאב שרף ושות' הינו משרד בוטיק המתמחה בליטיגציה אזרחית-מסחרית מורכבת ומגוונת. משרדנו מתמחה בניהול סכסוכים בפרופיל גבוה, בהיקפים גדולים ובעצימות גבוהה, כמו גם בסכסוכים חובקי עולם בטריבונלים שונים.

משרדנו מדורג לאורך השנים כאחד ממשרדי הליטיגציה המובילים, הידועים והבולטים בישראל על ידי חברות דירוג בארץ ובעולם (משרדנו מדורג במיקום הגבוה ביותר לצד המשרדים הגדולים והוותיקים בישראל). משרדנו זוכה להכרה זו באמצעות עבודת צוות משולבת ומסורה של צוותי השותפים, עורכי הדין והמתמחים, המקדישים את זמנם ומאמציהם לליווי קרוב, לויאלי ובלתי מתפשר של לקוחותינו.

בראש המשרד עומד עו"ד זאב שרף אשר הוכר על ידי חברות דירוג מובילות בינלאומיות כ"אחד הליטיגטורים המובילים בישראל" ו- "מבכירי הליטיגטורים בישראל". בניצוחו של עו"ד זאב שרף התבסס משרדנו במהרה כאחד ממשרדי הליטיגציה המשפיעים בישראל, האחראי, בין היתר, לגיבושן של הלכות ידועות וחשובות בתחומי המשפט השונים. בנוסף לעו"ד זאב שרף, צוות המשרד מונה כיום שלושה שותפים בכירים, שלושה שותפים נוספים, שישה עורכי דין שכירים, ארבעה מתמחים וצוות אדמיניסטרטיבי של עשרה עובדים נוספים.

המספרים שלנו

1992

שנת הקמה (ממייסדי משרד בך-ארד-שרף)

12

עורכי דין

5

מתמחים

26

סה"כ מועסקים

עבודת צוות משולבת ומקצועית

כפועל יוצא מהיקפם ומורכבותם של הסכסוכים בהם מייצג משרדנו, לעיתים בעלי ערך כלכלי של מאות מיליוני ₪ ויותר, העבודה על כל תיק מתבצעת על ידי צוות שלם לאורך כל שלבי ההליך המשפטי (משלב גיבוש האסטרטגיה עם קבלת התיק ולימודו, דרך הגשת כתבי הטענות, ההליכים המקדמיים, הכנת החקירות, וכלה בשלבים הסופיים של התיק, לרבות סיכומי הטענות).

המתמחים ועורכי הדין הצעירים עובדים עם כל חברי הצוות באופן שוטף ומהווים חלק אינטגרלי ממנו. כל צוות עוסק בתיקים ייחודיים במגוון של תחומים והעבודה (הן של עורכי הדין והן של המתמחים) מתאפיינת בליווי צמוד ואינטנסיבי של מספר מועט של תיקים גדולים בעצימות גבוהה, ולא ליווי "מרחוק" של מספר רב של תיקים קטנים.

הן עורכי הדין והן המתמחים מתלווים לדיונים בבתי המשפט אשר לרוב מתנהלים בערכאות גבוהות (בתי המשפט המחוזיים ובית המשפט העליון) ומשתתפים בהם מספר רב של צדדים ופרקליטים מובילים. 


מקצוענות בלתי מתפשרת לצד יחסי אנוש מצוינים

שרון הל-גלעד, עו"ד-שותפה

החיים אצלנו


חוגגים את חג המונדיאל

גיבוש משחקי המונדיאל

יום גיבוש בצפון

גיבוש אקסטרים

משרדנו ממוקם במרכז העסקים והבילוי של העיר תל אביב, בשדרות רוטשילד

יום כיף משרדי

יום כיף

חלוקת לפטופים לצוות

גיבוש טעימות יין

מתמחים ועורכי דין בערב גיבוש תל אביבי

ארוחת פינוק

גיבוש משחקי ריגול בחוצות העיר תל אביב

השתתפות מתמחים בדיון בבית המשפט העליון

יום גיבוש TLV

מסלולי הקריירה שלנו

תהליך הגיוס

האיכויות הנדרשות מהעובדים במשרדנו, כמו גם מספרם המועט של המשרות הפנויות, מחייבים אותנו במיון קפדני של המועמדים. במהלך הראיונות ניתן דגש על אישיותם ופועלם של המועמדים והם גם נדרשים להשיב לשאלות משפטיות.

משרדנו מגייס משפטנים מוכשרים, יסודיים ומסורים, בעלי מוטיבציה גבוהה להצלחה ויחסי אנוש טובים, יכולת עבודה בצוות, נועם הליכות ודרך ארץ.


קרא עוד...

תנאי עבודה

העובדים במשרדנו נהנים מתנאי עבודה מהטובים שניתן להציע. משרדנו ממוקם בלב לבה של תל-אביב-יפו, בשדרות רוטשילד. המשרד דואג בין היתר למקומות חנייה בבניין, למתנות בחגים ובימי הולדת. לרשות העובדים גם עומד מטבח מאובזר וכיבוד בכל שעות העבודה וכן חדר שהוקצה לארוחות צהריים משותפות. כל העובדים משתתפים בימי גיבוש והמתמחים במשרדנו גם זוכים להשתתפות במימון קורסי ההכנה לבחינות הלשכה. בשנה החולפת משרדנו העניק לכל העובדים (לעורכי הדין, למתמחים ולצוות האדמניסטרטיבי) מחשבי MacBook (ולפני כן הוענקו גם מכשירי ipad).

העובדים במשרדנו זוכים לליווי והדרכה בהיבט המקצועי. לרשות העובדים עומדים חדרי עבודה פרטיים (המתמחים יושבים אף הם בחדרים פרטיים אשר בכל אחד מהם יושבים בין מתמחה אחד לשני מתמחים), ספרייה משפטית גדולה וכן צוות אדמיניסטרטיבי צמוד, רחב ומסור, המטפל בכל נושאי השליחויות, הבירורים וההגשות מול הרשויות השונות. 

קרא עוד...

פרטים נוספים

  • בית מוזס
  • שדרות רוטשילד 74-76
  • טלפון: 03-7914777
  • פקס: 03-7914778
  • www.scharflaw.com
BESbswy