משובים אחרונים

Latest CareebizNewz

כל מה שקורה בענף המשפט

Newz

משרד אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM) ייצג את חברת הסטארט-אפ Reps.AI בתהליך רכישתה על-ידי חברת KMS Lighthouse

Newz

משרד גינדי-כספי ושות׳ ייצג את חברת הנדל"ן "שמשון זליג" בפרויקט פינוי-בינוי שקיבל היתר בנייה לאחר 20 שנה

Newz

משרד הורן ושות' יצג את חברת התרופות Raziel Therapeutic בהסכם רישוי לשוק הסיני בסך 74 מיליון דולר

Newz

משרד ליפא מאיר ושות' ייצג את חברת התרופות Mileutis בגיוס השקעה בסך 20 מיליון דולר

מעסיקים נבחרים

ב.לוינבוק ושות'

ליפא מאיר ושות'

צבי יעקובוביץ' - משרד עורכי דין ונוטריון

שמעונוב ושות'

APM & Co

הורן ושות'

יהודה רוה ושות'

גינדי - כספי

ברשות ניירות ערך תעשו עבודה משפטית מעניינת ומאתגרת בעלת משמעות וערך ציבורי רב, הנוגעת לביטחון הכלכלי של כולנו, בחברת אנשים איכותיים ומקצועיים ותהנו מסביבת עבודה נעימה והווי חברתי

עו"ד טל אמיר, משפטנית בכירה, רשות ניירות ערך

  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

משובים וביקורות

המשובים ב-Careebiz נכתבים על-ידי משתמשים רשומים ומתארים ממקור ראשון את חוויותיהם והתרשמותם האישית מראיונות העבודה או העבודה אצל המעסיק. למעסיקים אין כל השפעה על תוכן המשוב, אך באפשרותם להוסיף תגובה מטעמם. לא מצאת את מה שחיפשת? רוצה להתעדכן כאשר משתמש העלה משוב שעשוי לעניין אותך?

הרטבי - בורנשטיין - בסון

אווירה נעימה וחברית. עורכי הדין רוצים ומשקיעים בהכשרת המתמחים. כמובן גם הצוות האדמיניסטרטיבי נפלא יעיל ואדיב.

קראו עוד

ריינהולד כהן

במהלך הראיון אצל עו"ד אושרוב הוסבר לי כי היא מנהלת מחלקת ביטוחים סיעודיים וכי עתה הם מחפשים עורך דין מתחיל למחלקת סיעוד. כן הוסבר לי על ידה כי מדובר במשרד עורכי דין גדול העוסק במגוון תחומים כגון: נזיקין, ביטוח ורשלנות רפואית.

קראו עוד

המשרד להגנת הסביבה

האווירה הייתה נעימה מאוד. המראיינת ניסתה "להוריד לחץ"...

קראו עוד

צמח שניידר ושות'

האווירה פורמלית אך לא נוקשה.

קראו עוד

הירש-פלק

האווירה במשרד מאד נעימה ומאד כיף להיות שם, אווירה מאד לא פורמלית, כולם באים בג'ינס. השותפים ועורכי הדין מאד נחמדים וניכר שהם רוצים ללמד ולקלוט כמתמחים אנשים טובים שנעים לעבוד איתם. המתמחה שדיברתי איתה הייתה נראת מאד מרוצה.

קראו עוד

רשות ההגבלים העסקיים

אווירה פחות פורמלית אבל מאד מקצועית.

קראו עוד

מאיר מזרחי ושות'

האווירה הייתה מאוד פתוחה ונעימה, המראיינת הדגישה מספר פעמים את האופי המיוחד של המשרד הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית ואת המעלות והמגרעות שעשויות להיות לעורך דין שמגיע ממשרד גדול ומוביל.

קראו עוד

ד"ר שלמה נס ושות'

פתוחה והיו גם צחוקים עד כמה שניתן לצפות בראיון

קראו עוד

גורניצקי ושות'

פתוחה מאוד והרבה צחוקים. מחפשים מתמחים שהם אנשים טובים ונחמדים, ממש חשוב שידעו להסתדר עם כולם. דיברו הרבה על אופי העבודה- חברית, פתוחה, אין היררכיה. בסוף באמצע הראיון נכנס גם שותף בכיר שהסביר עוד על המשרד. אנשים מקסימים ומאוד חברותיים, ניכר כי חשוב יותר הפן האישי.

קראו עוד

משרד ראש הממשלה

אווירה פתוחה מאוד ואישית בלבד.

קראו עוד

שרקון, בן עמי, אשר ושות' - נאמן קינן ושות' משרד עורכי דין

המשרד מעוצב מאוד יפה, מתמחה בא לדבר איתי בזמן שחיכיתי לראיון, המראיין היה מאוד נחמד.

קראו עוד

יגאל ארנון ושות'

משרד מעולה. לדעתי, מקום מדהים להתמחות בו. אנשים מאד מרוצים.

קראו עוד

יוסי לוי ושות'

אווירת היום-יום נעימה ולא מעונבת. היחסים בין עורכי הדין והמתמחים מצויינים וחפים ממניירות או מתחושת חשיבות עצמית מוגזמת. המשרד משקיע מאוד באירועים חברתיים שונים (ערבי מחלקה, הרמות כוסית וכיוצ"ב) וכן בהשתלמות שנתית מושקעת מאוד בחו"ל.

קראו עוד

ברנע ושות'

אווירה פורמלית אך נעימה. זהר גורם לך להרגיש פתוח ולדבר בצורה עניינית. אין מקום להאריך בדברים כי הוא קוטע. בקיצור - ישר ולעניין. התרשמתי כי מדובר באדם בעל כושר הבחנה וטביעת עין מעולה.

קראו עוד

קורן, גרודברג ושות'

מבחינה אדמניסטרטיבית, המשרד מסודר ומנוהל כהלכה, יש דאגה לכל הפרטים הקטנים. מבחינת חלוקת התיקים, מנהל המחלקה מקבל את כל התיקים, בודק מי עמוס או מי מטפל באותו לקוח ואליו הוא מעביר את התיק- החלוקה היא הגיונית ושווה.

קראו עוד

ש. פרידמן ושות'

אווירה מאד פתוחה ובכלל לא פורמלי, אפרת מקסימה. אווירה מאד טובה, מחפשים אנשים טובים שיהיה נעים לעבוד איתם אז מרגיש את זה גם על המראיינים עצמם. דיברתי עם אחד המתמחים שעובד שם והוא היה נראה ממש מרוצה וסיפר שהשותפים ועורכי הדין מאד רוצים ללמד ומאד נחמדים ותומכים.

קראו עוד

תדמור ושות' פרופ' יובל לוי ושות'

שיטת ההתמחות שלהם טובה כי היא מאפשרת לטעום מגוון של תחומי משפט. הראיון היה כמעט כולו רק ראיון אישי. רצו להכיר אותי, לשמוע מה מעניין אותי. אווירה מאד מאד נעימה, הם היו מקסימים.

קראו עוד

סורוקר-אגמון, עריכת דין ועריכת פטנטים

נראה מעניין מאוד

קראו עוד

משרד ראש הממשלה

אווירה מאוד פורמלית.

קראו עוד

שפיגלמן, קורן, זמיר ושות'

הראיון היה נעים הייתה תחושה שבודקים את הכימיה שלי אם אני אדם חיובי שכיף להיות בחברתו.

קראו עוד

ד"ר שלמה נס ושות'

חברים שאוהבים את התחום של חדלות פירעון מקטלגים את המשרד בתעדוף גבוה.

קראו עוד

הרטבי - בורנשטיין - בסון

מראיין מסביר פנים

קראו עוד

ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות'

משרד שהוא מצד אחד מאוד מקצועי אך מצד שני מאוד לא פורמלי. במשרד יש דגש מאוד חזק על יחסי אנוש. כל מתמחה מוצמד לעו"ד שמהווה מעין "אח גדול"- שמסייע לקליטה ולטיפול בבעיות.

קראו עוד

ד''ר י. וינרוט ושות' - משרד עורכי דין

קיבלתי את הרושם שוינרוט אדם מאוד נחמד. האווירה הייתה יחסית פתוחה ולא פורמאלית מדי. המשרה היא משרת ליטיגציה (בעיקר צווארון לבן ומעט ליטיגציה מסחרית). המראיין הדגיש כי מדובר בעבודה מאומצת ומעניינת.

קראו עוד

ש. הורוביץ ושות'

הנופש המשרדי היה מוצלח מאוד; התחושה שתמיד יתנו לך במידה וחסר לך משהו; הפינוקים בשעה חמש כל יום; התחושה שמפרגנים לך על פעילויות שאינן קשורות למשרד; ובעיקר עצם העובדה ששמים את המתמחים במרכז ומקדמים בברכה יוזמות שונות של המתמחים.

קראו עוד

הרמן, מקוב ושות'

אווירה בסה"כ פתוחה ונעימה, המראיין בחור חביב ובאמת נראה כי הוא מעוניין להכיר אותך ברמה האישית. יתרה מכך, אין לזלזל ולא לבוא מוכנים לקראת הריאיון, כן צריכים להראות ידע ובקיאות בתחומי המשפט שמעניינים אותכם.

קראו עוד

שרקון, בן עמי, אשר ושות' - נאמן קינן ושות' משרד עורכי דין

אוירה פתוחה, מראיינין נעימים, נותנים הרגשה טובה מאוד. התרשמות טובה מאוד.

קראו עוד

יוסי לוי ושות'

עורך הדין מצופה לנהל את כל המחקר הבסיסי וההכנה של התיק. בתיקים קטנים מקבלים עצמאות בניהול התיק משלב יחסית מוקדם. בתיקים גדולים עובדים בצמוד לשותף הליטיגציה. יש שיתוף מלא בפגישות, במחקר המשפטי ובהופעות בבתי המשפט.

קראו עוד

חן פישר

פורמלית אך נינוחה. לא היו צחוקים, אך היתה אוירה פתוחה ונעימה.

קראו עוד

עמית, פולק, מטלון ושות'

תנאים טובים, יחס ואווירה טובה, מומחים בהייטק, טובים מאוד במיזוגים ורכישות. יש להם תוכנית פיתוח למתמחים שכל שבועיים עוברים סדנאות בנושאים שונים כדי ללמד. מתמחים מרוצים, עבודה מגוונת ואפשר....

קראו עוד

פרויליך פרחי

מראיין מקסים שמשרה אוירה נינוחה ונעימה ומתבל את הרעיון בלא מעט חוש הומור (בהנחה שיש שיתוף פעולה מהצד השני). משרד מרשים, הן חיצונית והן בשל הנפשות הפועלות.

קראו עוד

גולדפרב, זליגמן ושות'

אווירה מאוד פתוחה וזורמת, המראיין היה מסביר פנים, התעניין וגם הרחיב רבות על העבודה במשרד, אופן העבודה מולו, העבודה במחלקה וכו'.

קראו עוד

רשות המיסים בישראל

מקפצה טובה לתחום המיסוי במגזר הפרטי.

קראו עוד

הררי, טויסטר ושות'

בית ספר מקצועי ומעולה למשפטים, לטיגציה אזרחית. הכוונה מקצועית לקידום העו"ד, תמיד יש עם מי לדבר ולהתייעץ בנוגע לתיק. במשרד נמצאים הרבה עורכי דין המהווים מודלים לחיקוי מבחינה מקצועית משפטית.

קראו עוד

איתן, מהולל & שדות ושות'

המראיין היה מאוד נחמד. סיפר על העבודה במשרד. שבמחלקת הליטיגציה עובדים בצוותים. העבודה היא על תיקים מורכבים עם לקוחות גדולים. האווירה הייתה פורמאלית.

קראו עוד

רשות ניירות ערך

משרד מאוד מוערך, איכותי, נחשק ופותח דלתות בעתיד.

קראו עוד

גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג ושות'

נשאלתי על העבודה שלי בתחום המשפט והטכנולוגיה. נתבקשתי להציג את ההיבטים המשפטיים שטכנלוגיות שונות מעוררות, אך אני מאמין שאם הייתי עוסק בתחום אחר השאלות המשפטיות היו בתחום אחר. רצו לראות רהיטות ואת היכולת להציג את הדברים בצורה חדה וברורה.

קראו עוד

יש לכם משוב

או דירוג?

הוסיפו עכשיו

מעסיקים?יש לכם במה להתגאות? אל תשמרו בבטן!

careebiz מאפשרת לכם

לעמוד על במה אחת עם
הטובים ביותר

היום, מעסיק הממותג כ"מקום שטוב לעבוד בו", נתפס כ"מעסיק שטוב לעבוד איתו". בואו להציג את עצמכם בצורה שקופה על במה אחת עם כל המעסיקים שיש להם במה להתגאות.
סה"כ מדובר במועדון שלא רע להיות בו.

לקבל מידע וגישה למועמדים שרוצים
לעבוד אצלכם

המידע שנצבר בקריביז על המשרד שלכם מחכמת ההמונים באתר מאפשר לכם להישאר עם האצבע על הדופק על מה חושבים עליכם, איך להשתפר ומה לשמר והכי חשוב, לקבל גישה למועמדים שמשרדכם שלכם סומן על-ידם ב"Wish-List".

להציג את הסיפור הייחודי שלכם באתר קריירה ממותג ומותאם אישית

Careebiz הוא הכלי שלכם לקחת את מיתוג המעסיק של משרדכם צעד אחד קדימה באמצעות חשיפה אטרקטיבית, מתקדמת ועדכנית לעשרות אלפי סטודנטים, מתמחים ועורכי דין מעולם המשפט בישראל, וליהנות ממיתוג מעסיק בולט, חיובי וחדשני.
כולם נמצאים כאן. גם לכם כדאי.