משובים אחרונים

Latest CareebizNewz

כל מה שקורה בענף המשפט

Newz

משרד אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM) ייעץ לחברת innogy SE במכירת חברת אבטחת הסייבר Segasec לחברת Mimecast

Newz

משרד שמעונוב ושות' ייצג את חברת קנביט ברכישת פעילות "תיקון עולם" בישראל ובגיוס 26.5 מיליון ש"ח בהנפקת מניות

Newz

משרד הורן ושות' ייצג את חברת הסטארט-אפ הישראלית Copilot בגיוס 5 מיליון דולר בסבב Seed

Newz

משרד ליפא מאיר ושות' ייצג את קבוצת הרכישה של סופרין ווייס בקנייה של 18 דונם באבן יהודה ב-63 מיליון ש"ח

מעסיקים נבחרים

יהודה רוה ושות'

י. וינרוט ושות'

פרופ' ביין ושות'

APM & Co

ליפא מאיר ושות'

אפשטיין, רוזנבלום, מעוז - עורכי דין

יגאל ארנון ושות'

ארדינסט, בן נתן, טולידאנו, עורכי דין

ברשות ניירות ערך תעשו עבודה משפטית מעניינת ומאתגרת בעלת משמעות וערך ציבורי רב, הנוגעת לביטחון הכלכלי של כולנו, בחברת אנשים איכותיים ומקצועיים ותהנו מסביבת עבודה נעימה והווי חברתי

עו"ד טל אמיר, משפטנית בכירה, רשות ניירות ערך

  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

משובים וביקורות

המשובים ב-Careebiz נכתבים על-ידי משתמשים רשומים ומתארים ממקור ראשון את חוויותיהם והתרשמותם האישית מראיונות העבודה או העבודה אצל המעסיק. למעסיקים אין כל השפעה על תוכן המשוב, אך באפשרותם להוסיף תגובה מטעמם. לא מצאת את מה שחיפשת? רוצה להתעדכן כאשר משתמש העלה משוב שעשוי לעניין אותך?

הרצוג, פוקס, נאמן ושות'

אחד המשרדים המובילים בארץ. הסיסמא שלהם היא: "להתחיל את ההתמחות במקום הראשון" וזה באמת המקום הראשון.

קראו עוד

אברהם בר

שוררים יחסים מצוינים בין השכירים לשותפים שמתבטאים בפרגון רב של השותפים. בנוסף, ההווי במשרד מצוין, ישנם חופשים ואירועים משרדיים רבים וכמובן גם ארוחות צהריים משותפות.

קראו עוד

אבימור שדמי ושות

משרד בו עובדים בעקר בתיקים גדולים של רשלנות רפואית של מחוזי ומעלה. הרבה לטיגציה והתמקצעות ברשלנות רפואית. עו"ד חדש מקבל הכוונה והנחיה ישירה ממנהל המשרד לגבי אופי ואופן העבודה במשרד.

קראו עוד

גולדפרב, זליגמן ושות'

מוניטין מצוין; מאוד משקיעים במתמחים ומקנים להם ידע מעשי רב שחשוב להמשך הקריירה; ההון האנושי במשרד מצוין, לרבות המתמחים; המתמחים מייצגים את הלקוחות הכי בכירים ומעניינים במשק. חשוב לי להדגיש שמדובר במשרד מעולה להתמחות בו על-אף הקושי להישאר. המשרד הוא אחד מבתי-הספר הטובים בארץ לליטיגציה ובכלל.

קראו עוד

עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

משרד מאוד נחמד, אוירה צעירה נעימה וטובה, המתמחים מאוד מרוצים וישנה אפשרות טובה להמשיך לאחר התמחות.

קראו עוד

אהרונסון, אבולעפיה ושות'

המשרד מאוד מסודר, יש מנהלת משרד שדואגת לך להכל. מבחינת חלקות העבודה והמשימות, היינו מחולקים לצוותים והיו ראשי צוותים שבאחרויותם לחלק את העבודה בין עורכי הדין.

קראו עוד

מיתר, ליקוורניק, גבע & לשם, טל ושות'

מסודר מאוד ומנוהל היטב. יש הווי מאוד יפה בין עורכי הדין השכירים. היתרונות זה בעיקר השם של המשרד, יש צוות נהדר ומקצועי מבחינה משפטית, ניתן ללמוד המון וההתמחות הייתה בפול שזה יתרון מאוד גדול. לא בטוח שזה מתאים לעורכי דין צעירים, זה מאוד תלוי בסגנון, לא בטוח שזה נוח לכולם. יותר מתאים למי שפחות מעוניין להיות עצמאי.

קראו עוד

אמודאי, קין ושות'

האווירה הייתה נעימה, לא לחוצה. מראיינת נחמדה.

קראו עוד

הורן ושות'

העבודה במשרד היא בצוותים: שותף, עו"ד ותיק ועו"ד צעיר. נאמר לי שעורכי הדין שהתחילו במשרד נשארו לטווח הארוך. התרשמתי שיש אוירה טובה בין עורכי הדין במשרד והשותפים שראיינו אותי הותירו עליי רושם מצוין מבחינת יחסי האנוש. רוב העבודה היא באנגלית והמשרד עוסק בעיקר בתחום הביו-טק, מייצג יזמים וקרנות הון סיכון.

קראו עוד

משרד המשפטים- פרקליטות המדינה - מחלקה אזרחית

האווירה הכללית היא מעולה! היחס בין המתמחים הוא חברי מאוד ואין בכלל תחרות, דבר נדיר ביותר. גם בין המתמחים לפרקליטים יש יחס טוב של עזרה וחניכה ורצון ללמד, ומצד שני רצון של המתמחים לסייע לעבודת המחלקה. במהלך השנה יזמנו כמה פעילויות חברתיות שכללו את הפרקליטים וכן יציאות רבות של מתמחים. יש מסורת במחלקה של ארוחה משותפת של כל המתמחים ואני מקווה שהיא ...

קראו עוד

פישר בכר חן וול אוריון ושות'

ביקשו שאטען בעד ונגד סימון מוצרים מהשטחים. רצו לראות את יכולת הטיעון שלי לשני הצדדים ורמת ההתבטאות שלי. בנוסף ביקשו שאספר על פס"ד שאהבתי וכן על העבודה הסמינריונית שכתבתי. מי שמתראיין לקראת התמחות, תבואו מוכנים לענות על שאלות משפטיות, לדבר על איזשהו פס"ד, סוגיה משפטית או עבודה שעשיתם, ותנסו לכוון את הראיון למקומות שנוחים לכם.

קראו עוד

הררי, טויסטר ושות'

משרד נחמד מאוד, מדורג גבוהה בתחומו. האווירה הייתה מאוד נחמדה ועושה רושם שכולם מגיעים בשביל לעבוד. חשוב להם למצוא מתמחים שיעבדו כמו שצריך ויתעניינו בתחומי העניין של המשרד.

קראו עוד

ראב''ד, מגריזו, בנקל ושות'

מראיין נעים. מאוד ענייני. הסביר גם על העבודה במשרד. סיפר כי הוא מנהל את תחום החברות ושוק ההון ובצוות שלו, אם אני לא טועה, ישנם שישה עורכי דין נוספים.

קראו עוד

פרל כהן צדק לצר ברץ

משרד מקסים, אוירה טובה, ראיונות פתוחים. המראיינים היו מקסימים וניסו להכיר אותי ואת האופי שלי ללא שאלות משפטיות

קראו עוד

משרד המשפטים - פרקליטות מחוז ת"א - מיסוי וכלכלה

התרשמתי מאד, מזכיר עיסוקים של משרדים פרטיים, אך נמצא במגזר הציבורי. נראה שהאנשים חברותיים, האווירה נעימה ואווירה של עשייה.

קראו עוד

ד''ר י. וינרוט ושות' - משרד עורכי דין

יש דרישה לפרפקציוניזם- לא בדרישה לוותר על חיים אישיים, אך דרישה להשקעה. אנשים צריכים להיות בעלי משמעת עצמית גבוהה. בין העובדים יש שיתוף פעולה, אין הרגשה של תחרות ומרפקנות, אוירה בריאה ואנשים נחמדים וסימפטיים. לא רוצים לדרוך עלייך בדרך למעלה.

קראו עוד

גולדמן, ארליך, אדלשטיין

מתמחים במקום ספרו שמדובר במשרד מצוין עם תנאים מעולים ואנשים מדהימים- אני מסכים איתם לפי אורך הרוח במקום.

קראו עוד

ד''ר י. וינרוט ושות' - משרד עורכי דין

קיבלתי את הרושם שוינרוט אדם מאוד נחמד. האווירה הייתה יחסית פתוחה ולא פורמאלית מדי. המשרה היא משרת ליטיגציה (בעיקר צווארון לבן ומעט ליטיגציה מסחרית). המראיין הדגיש כי מדובר בעבודה מאומצת ומעניינת.

קראו עוד

ברקמן וקסלר בלום ושות'

המשרד ידוע בתנאים הטובים שמעניק למתמחיו והטבות רבות בחגים וכו'. אני באופן אישי מכירה מתמחה שהמשיכה שם כעו"ד שמאוד מרוצה מהמשרד. עם זאת, היא עובדת מאוד מאוד קשה ושעות לא שעות.

קראו עוד

תיק גלעד קינן

טרם תחילת הראיון קיבלתי את פרופיל המשרד לקריאה. בתחילת הראיון, הוסבר על אופי העבודה במשרד, בין היתר בהתייחס ליחסי האנוש בו, אשר תוארו כטובים מאוד. המראיין היה לכאורה מסביר פנים, אולם "ירה" שאלות מקצועיות ללא הרף, דבר אשר יצר לעיתים תחושה לא נעימה.

קראו עוד

ראב''ד, מגריזו, בנקל ושות'

יחסי אנוש מצויינים, תמיכה ועזרה הדדית בין המתמחים, יש מחלקות עם יותר דיסטנס ויש עם פחות, טיול פעם בשנה, הרמות כוסית, ימי הולדת וכו'. המתמחים אוכלים לרוב ארוחת צהריים יחד.

קראו עוד

מטרי, מאירי ושות'

המשרדים חדשים ומעוצבים באווירה צעירה ונעימה. מאד נחמדים, הציעו לשתות בזמן שחיכיתי. אווירה מאד טובה במשרד. המתמחים יושבים בחדר של 2.

קראו עוד

הררי, טויסטר ושות'

הציפיות של השותפים מעורכי הדין הן מאוד ראליות. הם מודעים לעומס העבודה ומנסים עד מידת האפשר להקל על עורכי הדין השכירים והחדשים בפרט. משקיעים המון העורכי הדין החדשים ומאפשרים להם להתנסות בעצמם בלטיגציה ובניהול תיקים באופן עצמאי.

קראו עוד

פריש, שפרבר, ריינהרץ ושות'

הראיון החל באווירה פורמלית עד פתוחה והגיע לצחוקים. יש לשמור על פאסון ולא להיגרר ולהגזים. ליהנות מהאווירה אך להגיב במידה. תחושת איכפתיות ונסיון להכיר את אופיו של המתמחה באמת.

קראו עוד

אבימור שדמי ושות

מדובר במשרד העוסק בעיקר בתיקי רשלנות רפואית ומייצג אך ורק נתבעים. מדובר בתיקים אשר ברובם גדולים מאוד ומתנהלים בבתי המשפט המחזוי ומעלה בכל הארץ

קראו עוד

ג'פרי להב

אווירה מאוד נעימה ופתוחה. נראה שהמראיין באמת רצה להכיר אותי ולתת מידע על המשרד.

קראו עוד

משרד המשפטים- פרקליטות המדינה - מחלקה אזרחית

מאוד מאוד נעימה. הן היו חייכניות, עודדו אותי לשאול שאלות ובאופן כללי נתנו לי תחושה מעולה לאורך כל הראיון.

קראו עוד

וינשטוק -זקלר ושות'

קיבלתי המלצות רבות מאנשים באקדמיה וכן מעורכי דין להתמחות במשרד זה מהסיבה שאלמד המון וההתמחות תהיה מאוד איכותית. מאוד התרשמתי מהמשרד וזה היה משרד שמאוד רציתי מלכתחילה בגלל תחומי העיסוק שלו.

קראו עוד

ברק-גיט

מידע על אופי העבודה. הם מעודדים עצמאות אצל עורכי הדין ונותנים לעורכי הדין לנהל תיקים באופן עצמאי.

קראו עוד

משרד המשפטים - הרשות למשפט טכנולוגיה ומידע

התמחות החלומות. רמה אנושית גבוהה מאד, מומחיות גבוהה, רצינות, ויחד עם זאת הכל נעים ונינוח, בלי לחץ ובאווירת עשייה.

קראו עוד

משרד הכלכלה - משרד רשם האגודות השיתופיות

האווירה בראיון פורמלית ונעימה

קראו עוד

משרד האוצר

אווירה מעולה וחמה ואף סגרתי כאן התמחות. מומלץ מאוד

קראו עוד

רשות ההגבלים העסקיים

אווירה פחות פורמלית אבל מאד מקצועית.

קראו עוד

עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

הוזמנו להרמת כוסית במשרד החדש. מאוד יפה, אולי המשרד הכי יפה שראיתי. אנשים מאוד אדיבים ונחמדים. שותפים מדברים איתך בגובה העיניים.

קראו עוד

אליעד שרגא

האווירה היתה נוחה ונעימה והמראיין היה קשוב ומסביר פנים.

קראו עוד

ש. פרידמן ושות'

הם מאוד התרשמו מהקו"ח שלי וממש ניסו להכיר אותי לעומק. הלכתי בלי חשק לראיון, והם ממש גרמו לי לרצות לעבוד אצלהם...

קראו עוד

משרד המשפטים - פרקליטות מחוז תל אביב - אזרחי

המראיינים היו מסבירי פנים ונחמדים והאווירה לא הייתה פורמלית מידי.

קראו עוד

יש לכם משוב

או דירוג?

הוסיפו עכשיו

מעסיקים?יש לכם במה להתגאות? אל תשמרו בבטן!

careebiz מאפשרת לכם

לעמוד על במה אחת עם
הטובים ביותר

היום, מעסיק הממותג כ"מקום שטוב לעבוד בו", נתפס כ"מעסיק שטוב לעבוד איתו". בואו להציג את עצמכם בצורה שקופה על במה אחת עם כל המעסיקים שיש להם במה להתגאות.
סה"כ מדובר במועדון שלא רע להיות בו.

לקבל מידע וגישה למועמדים שרוצים
לעבוד אצלכם

המידע שנצבר בקריביז על המשרד שלכם מחכמת ההמונים באתר מאפשר לכם להישאר עם האצבע על הדופק על מה חושבים עליכם, איך להשתפר ומה לשמר והכי חשוב, לקבל גישה למועמדים שמשרדכם שלכם סומן על-ידם ב"Wish-List".

להציג את הסיפור הייחודי שלכם באתר קריירה ממותג ומותאם אישית

Careebiz הוא הכלי שלכם לקחת את מיתוג המעסיק של משרדכם צעד אחד קדימה באמצעות חשיפה אטרקטיבית, מתקדמת ועדכנית לעשרות אלפי סטודנטים, מתמחים ועורכי דין מעולם המשפט בישראל, וליהנות ממיתוג מעסיק בולט, חיובי וחדשני.
כולם נמצאים כאן. גם לכם כדאי.