• י. זלצמן, גילת, קנולר, גראוס, סלומון ושות' - תוכן גולשים

    י. זלצמן, גילת, קנולר, גראוס, סלומון ושות'

לראות את התמונה המלאה

לקבל מידע נוסף ועדכונים על מעסיק זה מזמינים אתכם להרשם

הרשמה
/4
נכתב בשנת 2005

משוב ראיון על גילת קנולר גראוס

מראיינים

עו"ד ליאת קינן

אם נדרשת להביא עמך עבודה ציין איזו עבודה נתבקשת להביא ואילו שאלות נשאלת עליה בראיון

עבודה כלשהי

אילו שאלות משפטיות נוספות נשאלת?

לא נשאלתי שאלות משפטיות למרות שהנושא נדון במעט במהלך הראיון כעניין אזוטרי לכל דבר, המראיינת פתוחה וקשובה לכל נושא.

מה השאלות שנשאלת,האם נקבעו מהכתוב בקורות החיים?

נשאלתי על מדוע בחרתי ללמוד משפטים, למה אני חושב שזה מתאים לי (נבע ממה שכתבתי בקורות חיי בשאלון המצורף באתר ) נשאלתי על עברי בתיכון. המראיינת משתדלת לנהל את הראיון בגובה העיניים ואף הרשתה לעצמה עקב האווירה הנינוחה לשאול אותי שאלות אישיות אפילו מעברי.

לאילו נושאים יחס המעסיק חשיבות גבוהה?

לא נשאלתי על עברי בצבא, למשרה הספציפית אליה התראיינתי נאמר לי במפורש שאנגלית ברמת שפת אם אינה תנאי מתלה, למעט המשרה הספציפית לתחום המחלקה הבינלאומית.

נקודות עיקריות מהמידע שקיבלת מהמראיין ( שעות, שכר, דרישות מיוחדות מהמתמחים, אופי העבודה, וכו')

נדרשת טרום התמחות בת 6 חודשים, מינימום 25 שעות שבועיות ( 2/3 משרה) שכר - 3850 בערך (נטו) התמחות - קרוב ל-5000 נטו. בשלב הטרום וההתמחות לא ניתן לעבור ממחלקה למחלקה, טרום ההתמחות דומה כמעט לחלוטין באופי העבודה להתמחות, ישנה גמישות מלאה בשלב הטרום בחלוקת השעות, אפשר לעבוד מתי שרק רוצים ללא מגבלה (ואף יותר ממכסת השעות, בערך 25 שח לשעה) העבודה היא בתקן פול מחלקתי.

תאר את האווירה בראיון

נהדרת, למרות שהיה מדובר בשעה 17:00 וסימני העייפות נראו על פני שנינו, מראיינת מנוסה ולכן כמעט ולא מותירה מקום לשאלות כי פשוט אין צורך בהן, הכל ברור. ממש אין מה לחשוש למי שעדיין חושש, תהיו אתם!

תאר את התרשמותך הכללית מהמשרד

אווירה פתוחה ומקצועית, צוות נינוח, הציעו לי שתייה פעמיים!! הפקידה החמודה אף הגישה לי שתייה ואף העו"ד עצמה הציעה לי. ראוי לשבח לדעתי ודי במילים ובתיאור זה.

מה המידע הנוסף שיש לך על המשרד?

משרד מהמובילים בתחומו, נגיעה מובהקת בתחום המסחרי-אזרחי, אגודות שיתופיות, חברות, חוזים, דיני עבודה (שבה יש מחלקת ליטיגציה משל עצמה ויש כל שנה מחזור גיוס מתמחה אחד בחודש מרץ, הגיוס הבא - מרץ 07) משרד שבו יש רוב משמעותי לעו"ד ממכללות אם זה אומר למישהו משהו. (או למשהי)

ממוצע דירוגים

     
     

אל תשמרו בבטן

  • הוסיפו מידע ותרמו לקהילת קריביז