• י. זלצמן, גילת, קנולר, גראוס, סלומון ושות' - תוכן גולשים

    י. זלצמן, גילת, קנולר, גראוס, סלומון ושות'

לראות את התמונה המלאה

לקבל מידע נוסף ועדכונים על מעסיק זה מזמינים אתכם להרשם

הרשמה
/4
נכתב בשנת 1900

משוב ראיון על גילת קנולר ושות'

מראיינים

עו''ד מארי קושניר ורני ליבנה

אם נדרשת להביא עמך עבודה ציין איזו עבודה נתבקשת להביא ואילו שאלות נשאלת עליה בראיון

לא

מה היה המקור לשאלות המשפטיות?

לא נשאלו כלל שאלות משפטיות. הראיון היה ברמה האישית בלבד, שאלות רבות נשאלו לעניין התחום של דיני עבודה והאם אני רואה בעיסוק תחום מכשול לעתיד, אם זה יהיה התחום היחידי שבו אעסוק כמתמחה. התעניינות כללית בלימודים. לא נשאלו שאלות ספציפיות לגבי גיליון הציונים, דוגמת "למה בקורס * קיבלת רק..."

מה השאלות שנשאלת,האם נקבעו מהכתוב בקורות החיים?

יש התייחסות לקורות החיים, במידה ומשהו מהם קורץ למראיין, דוגמת תפקיד בצבא, שליחות וכיוצ"ב. מאוד מאוד לא אוהבים יהירות של המרואיינים, היות וזה עלול להיות סימן לכך שאח"כ גם כמתמחה, המתמחה יחשוב שהוא יודע הכל.

לאילו נושאים יחס המעסיק חשיבות גבוהה?

בראיון שעברתי היתה התייחסות רבה לשירות הצבאי, היות ושירתתי כקצינה בגדוד 101, כך שיש הרבה מה לשאול ולהתעניין. במהלך השיחה נדרש ביטחון עצמי. לדעת להסתכל למראיין בגובה העיניים, לענות תשובות כנות אך לגיטימיות. מייחסים המון חשיבות לתחושת הנינוחות שיש במהלך הראיון. בתום הראיון הראשון, במידה ולדעת עו"ד קושניר יש "פוטנציאל", לעיתים יפנו ישר לראיון שני. עו"ד רני ליבנה שאל שאלות קצרות, סיפר מעט על עצמו. גם הוא לא שאל שאלות משפטיות.

נקודות עיקריות מהמידע שקיבלת מהמראיין ( שעות, שכר, דרישות מיוחדות מהמתמחים, אופי העבודה, וכו')

לא דובר על שכר כלל, אלא רק לאחר שהתקבלה תשובה חיובית גם מצידי. במהלך הראיון דובר רק על מסגרת שעות העבודה של המשרד. דובר בכללי על הציפיות מהמתמחים.

תאר את האווירה בראיון

אווירה נהדרת. תחושה נוחה מאוד מהרגע הראשון. ידוע לי שאחרים לא יחשבו בהכרח כמוני, אך לדעתי צריך להגיע בביטחון, ולדעת לשמור על החיוך. אם נכנסים לעו"ד מארי קושניר בלחץ היסטרי, היא מרגישה את זה וזה מאוד מפריעה לה.

תאר את התרשמותך הכללית מהמשרד

משרד מקסים. אווירה מאוד חברית.

מה המידע הנוסף שיש לך על המשרד?

הייתי שם בטרום התמחות, ורק בגלל שלא התחברתי לתחום של דיניי עבודה ולא היתה אפשרות לעבור למחלקה אחרת, עזבתי. חיזקו את ידיי ואיחלו לי בהצלחה. עד היום אני בקשר עם חלק מהם. עם סיומי הכריחו אותי להבטיח שאם אני אזדקק לעזרתם, בתחומי עבודתם, שאני לא אתבייש לפנות.