ב. לוינבוק ושות'

אודות ב.לוינבוק

משרד ב. לוינבוק ושות' הוא משרד בוטיק מוביל ובעל שם בישראל, העוסק בכל תחומי הליטיגציה האזרחית והמסחרית. המשרד נוסד בפברואר 1984, על ידי עורך הדין בנימין לוינבוק ז"ל, והוא מונה כיום 15 עורכי דין. המשרד נהנה ממוניטין והערכה יוצאי דופן, וידוע במיוחד בזכות מתן שירותים משפטיים איכותיים, דינמיים ויצירתיים, ובזכות גישה יסודית ומקצועית בכל תחומי המשפט. מאפייניו אלה של המשרד ושיטת עבודתו, הביאו לכך שעם לקוחותיו נמנים תאגידים מובילים ומצליחים בישראל ובחו"ל, וביניהם - מרבית הבנקים בישראל, אותם מייצג המשרד על בסיס קבוע, בנקים בחו"ל וגופים פיננסיים נוספים, חברות ציבוריות ולקוחות פרטיים. התמחותו הדומיננטית של המשרד היא בליטיגציה מורכבת על כל סוגיה, בכל הערכאות, בכל מגוון ההליכים הקיימים ובכל תחומי הדין המהותי. בכלל זה, מנהל המשרד תיקים בסוגיות רבות, שונות ומגוונות בדיני בנקאות, חדלות פירעון, דיני ביטוח, דיני חברות, חוזים, לרבות חוזים אחידים, דיני ניירות ערך, נזיקין, קניין, שעבודים, דיני נאמנות, שטרות, כרטיסי חיוב, דיני עשיית עושר ולא במשפט, דיני הגנת הפרטיות ולשון הרע, ועוד. התיקים והעניינים המועברים לטיפול המשרד הינם, ככלל, תיקים מהותיים, בעלי מורכבות עובדתית או משפטית, המתאפיינים בשאלות תקדימיות ועקרוניות שיש להן חשיבות והשלכות משמעותיות מבחינת הלקוח. מרבית התיקים בהם מטפל המשרד הם תיקים בסכומים גבוהים ביותר, וביניהם תיקים רבים שהינם, במונחים המקובלים, בעלי חשיבות משפטית וכלכלית מהגבוהות במשק. המשרד ידוע באג'נדה ברורה ועקבית שלו, בכל הקשור לשיטת עבודתו, המתאפיינת בטיפול מקיף, מעמיק, יסודי, הרמטי, ובלתי מתפשר, שאינו מותיר "אבן בלתי הפוכה", בהיבטים העובדתיים והמשפטיים של כל עניין המונח על שולחנו, ובשיעורי ההצלחה הגבוהים שמניבה שיטה זו. שיעור ההצלחה של המשרד בהליכים המטופלים על ידו, הוא ייחודי ויוצא דופן, למרות שההליכים המועברים לטיפולו הם מלכתחילה הליכים מורכבים ורחבי היקף. משרד ב. לוינבוק ושות' מדורג באופן קבוע כמשרד מוביל / בולט בתחומי בנקאות ומימון, ליטיגציה, כינוסים ופירוקים ותובענות ייצוגיות. בין היתר, מדורג המשרד, מזה שנים רבות, בדירוג האיכות של דנס 100 ובדירוג האיכות של BDI בתחומים אלה.

אנחנו במספרים

1984

שנת הקמה

15

עורכי דין

7

שותפים

5

מתמחים

25

סה"כ מועסקים

התפיסה הארגונית שלנו

המשרד הינו בעל מומחיות ייחודית, עמוקה, מגוונת ורחבת היקף, בליטיגציה בכל תחומי המשפט האזרחי והמסחרי והוא מייצג את מרבית הבנקים בישראל על בסיס קבוע, כמו גם חברות ציבוריות ופרטיות ואנשים פרטיים, בהליכים משפטיים מורכבים ועקרוניים, מכל הסוגים. למשרד התמחות מיוחדת בדיני בנקאות. תחומי ההתמחות של המשרד כוללים גם משפט מסחרי, תביעות ייצוגיות, כינוסים, פירוקים ופשיטות רגל, חוזים, ודיני ביטוח. המשרד מדורג באופן קבוע בדירוגי איכות בתחומי העיסוק שלו בקטגוריות הראשונות

עו"ד אורטל סלומון-גולן מסבירה למה כדאי לעבוד בלוינבוק

עו"ד ליאת עיני-נצר, שותפה בכירה, מספרת על החיבור המיוחד למשרד לוינבוק

עו"ד ברוריה שריר-הראל מספרת על עבודת הליטיגציה בלוינבוק

"מקצוענות ואהבה אינן מילים גסות - אצלנו יש את שתיהן"

עו"ד אורי גאון, שותף בכיר

החיים ב-ב.לוינבוק

בואו לראות איך ב.לוינבוק נראה מבפנים

טיול ג'יפים

סחוט וטרי בב. לוינבוק

מתפנקים

הרמת כוסית לפסח

ראש השנה

ראש השנה

הצוות בטיול משרדי למצפה רמון

מטיילים במצפה רמון

נהיגה אתגרית במצפה

מטיילים בארץ ישראל

הצוות בארוחה מפנקת

ארוחת בוקר בשדה בוקר

הצוות מתחמם

מטיילים בנחלי הדרום

מסלולי הקריירה שלנו

עורכי דין

אנו תמיד שמחים לקלוט אלינו עורכי דין בעלי התכונות והכישורים המתאימים למשרדנו, ומציעים סביבת עבודה נעימה, דינמית ותומכת, יחד עם תנאי העסקה מעולים ועם הנוף הכי יפה בעיר.
קרא עוד...

מתמחים

הראיונות נערכים על ידי השותפים. בין ראיון אחד- לשניים, באווירה מכבדת ונעימה המאפשרת למועמד להביא את עצמו לידי ביטוי בצורה המקסימלית. המתמחים במשרד מעורבים בניהול התיקים על כל היבטיהם ומהווים חלק אינטגרלי ומהותי בטיפול בהם.
קרא עוד...

פרטים נוספים

  • דרך מנחם בגין 52 (מגדל סונול, קומה 24)
  • תל אביב
  • 03-6368888
BESbswy