ש. הורוביץ ושות'

אודות משרד ש. הורוביץ ושות'

משרד ש. הורוביץ ושות' נוסד בשנת 1921, והינו המשרד הוותיק ואחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים והמובילים בישראל, הן בתחום הליטיגציה והן בתחום המשפט המסחרי. המשרד מקפיד על סטנדרטים מקצועיים גבוהים במיוחד, תוך שמירה על המסורת, המוניטין והניסיון הרב שנרכשו במשך השנים, ומשתקפים, באופן עקבי, בדירוגי איכות בינלאומיים מובילים. המשרד חבר ב- Lex Mundi, שהינו ארגון בינלאומי המאגד את משרדי עורכי הדין המובילים בכ-100 מדינות. המשרד הינו המשרד הישראלי היחיד החבר בארגון זה. המשרד זוכה באופן מסורתי להכרה כמשרד מוביל (דרגת האיכות הגבוהה ביותר) מטעם חברות דירוג איכות ישראליות ובינלאומיות דוגמת Legal 500 ו – Chambers and Partners, במגוון רחב של תחומי התמחות, כאשר בתחום הליטיגציה המסחרית ניצב המשרד כמשרד המוביל בישראל ומוגדר לא אחת כ"ליגה בפני עצמו".

אנחנו במספרים

1921

שנת הקמה

157

עורכי דין

40

מתמחים

277

סה"כ מועסקים

התפיסה הארגונית שלנו

משרד ש. הורוביץ ושות' סבור, כי כוח האדם של המשרד (המתמחים, עורכי הדין, השותפים, והצוות המנהלתי התומך) הם הכוח המניע של המשרד. לכן, המשרד מטפח את שעות הפנאי של עובדיו, את העשרתם המקצועית, ואת גאוות היחידה והמשפחתיות שמאפיינת את המשרד. כחלק ממאמצים אלה, כלל עובדי המשרד נוטלים חלק בנופש שנתי מפנק (בשנה שחלפה בסורנטו שבאיטליה), בימי גיבוש צוותיים, בפעילות פנאי עשירות, לרבות, משחקי כדור שבועיים (כדורגל וכדורסל), פילאטיס, יוגה, השתתפות מרוכזת במרוצים שונים, ועוד. לצד פעילות הפנאי, המשרד מרגיש חלק מהקהילה. עובדי המשרד מתנדבים במסגרת פרויקט "שיעור אחר", ומעבירים שיעורים בנושאי משפט לאוכלוסיות מוחלשות. המשרד אף תורם לשורה ארוכה של ארגונים, כל זאת מתוך תחושת השייכות של המשרד לקהילה, והרצון להשאיר לא רק חותם מקצועי אלא גם חותם ערכי.

עו"ד מנדי מימון מספרת על הפעילות החברתית במשרד ש. הורוביץ ושות'

עו"ד עדן גוטליב מסביר מה מושך אותו במשרד ש. הורוביץ ושות'

עו"ד ליעוז אפשטיין, מספר על תקופת התמחותו במשרד

משרד ש. הורוביץ ושות' הוא בית הספר הטוב ביותר בישראל לליטיגציה. עבור מי שנושם, חושב וחי ליטיגציה 24 שעות ביממה, לא יכולה להתקיים אופציה אחרת

עו"ד גלעד כץ

החיים במשרד ש. הורוביץ ושות'

בואו לראות איך משרד ש. הורוביץ ושות' נראה מבפנים

חוגגים בגדול!

ארוחת ערב בSasazu

נופש שנתי באיטליה

הופעות חיות

מבשלים יחד

מסלולי הקריירה שלנו

עורכי דין

משרד ש. הורוביץ ושות' מהווה את הבחירה הראשונה של חלק גדול מעורכי הדין בישראל. אנחנו מגייסים מעט עורכי דין מבחוץ והבחירה נעשית בפינצטה. משרד ש. הורוביץ ושות' מצרף יוצאי משרדים מובילים וביהמייש העליון, בעלי רקע של הצטיינות, ידע וראייה רחבים.
קרא עוד...

מתמחים

אנו מגייסים כ-35 מתמחים בשנה לשני מועדי הגיוס. המשרד עובד בשיטת ההצמדה הייחודית, שמאפשרת העמקה מקצועית בתחום ספציפי תוך ליווי וחניכה של שותף בכיר, ותיק ומנוסה. המתמחים שלנו עוסקים בעבודה משפטית בלבד ושותפים לכל פעולות המאמן.
קרא עוד...

כתבו עלינו

עורכי הדין מיכל ליברמן ועמית שטיינמן ממשרד ש.הורוביץ ושות' ייצגו את חברת "סבון" במכירתה לחברת הקוסמטיקה הגדולה מצרפת, Yves Rocher.

משרד ש. הורוביץ ושות' ייצגו את חברת הנדל"ן קים לוסטיגמן בהליך משפטי מורכב בבית המשפט העליון בנוגע לבעלות בקרקעות יקרות ערך בירושלים

פרטים נוספים

  • כתובת אחד העם 31
  • עיר תל אביב
  • טלפון 03-5670700
BESbswy