צבי יעקובוביץ - משרד עורכי דין ונוטריון

תחומי הגיוס שלנו

מתמחים

אצלנו הסיסמא כי "המשרד הוא בית ומשפחה" אינה רק סיסמא ויעידו על כך העובדות: כמעט מחצית מעורכי הדין במשרד היו טרום מתמחים ומתמחים במשרד. אנחנו מאמינים כי המתמחים הם דור העתיד של המשרד ומשכך אנחנו משקיעים באיתור המתמחים, בקבלתם ובהכשרתם לאורך כל תקופת עבודתם במשרד.

המתמחים הינם חלק בלתי נפרד מהמשרד הן מבחינה מקצועית והן מבחינה חברתית.

במשרד יש כ- 8 מתמחים, אשר מוצמדים למאמן אחד או שניים. המתמחים נהנים מסביבת עבודה משפטית עשירה ומגרה והם זוכים לעבוד לצד עורכי דין ותיקים ומנוסים, על תיקים שוטפים, החל מהרגע הראשון. עבודתם כוללת הן כתיבה משפטית והכנת התיק, הן ליווי להופעות בבתי המשפט השונים וכן לישיבת גישור ובכך הם נחשפים לניהול ההליך המשפטי, מכל צדדיו ואף מאחורי הקלעים. המתמחים זוכים לליווי מקצועי מתמיד והם נהנים מעקומת למידה מתמדת במשרדנו וכן מהשתלבות טבעית בהוויי החברתי של המשרד, על שלל הפעילויות והאירועים המעשירים שבו. מתמחים בולטים ומצטיינים אשר יוכיחו יכולת עבודה בצוות וניהול שוטף ומיטבי של תיקים יזכו להמשיך איתנו ולהפוך לעורכי דין מן המניין. 

עורכי דין

אין ספק שההון האנושי הוא המרכיב החשוב ביותר במשרד עו"ד צבי יעקובוביץ. צוות עורכי הדין מיומן, בעלי ידע משפטי נרחב בתחום הביטוח והנזיקין ויכולות ליטיגציה וניהול משא ומתן מעולים הם הבסיס לשרות המשפטי המצויין שהמשרד מעניק ללקוחותיו, ומכאן החשיבות הרבה שהמשרד משקיע בבחירת צוות עורכי הדין המועסק במשרד.

חשיבה משפטית ויצירתית, חריצות ומוסר עבודה, יכולת ירידה לפרטים הקטנים מחד, וראיה של התמונה הגדולה מאידך, אנושיות ויכולות ביטוי בעל פה ובכתב – אלו התכונות החשובות שאנו במשרד עו"ד צבי יעקובוביץ מחפשים אצל המועמדים להצטרף לצוות עורכי הדין שלנו.

אם יש לכם את כל זה – אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו.