צבי יעקובוביץ - משרד עורכי דין ונוטריון

אודות המשרד

משרד עו"ד צבי יעקובוביץ נוסד בשנת 1978 והינו אחד ממשרדי הביטוח והנזיקין המובילים בישראל.

המשרד מתמחה בניהול תביעות ביטוח ונזיקין, במגוון תחומים ובפרט בתחום נזקי גוף על כל רבדיו, נזקי רכוש, ביטוחי חיים ובריאות, סיעוד ותביעות בגין רשלנות רפואית.

המשרד מתמחה במתן ייעוץ משפטי שוטף על כל רבדיו לחברות הביטוח, קופות החולים ולאנשים פרטיים, לרבות לווי וייצוג משפטי קבוע בכל הערכאות השיפוטיות.

המשרד בעל מומחיות ומיומנות רבה בתחום הנזיקין והביטוח ונחשב פורץ דרך לאור ההלכות המשפטיות החשובות להן הוא אחראי בתחום.

העבודה במשרד חושפת את עורכי הדין לסוגיות משפטיות מורכבות ומאתגרות בתחום הביטוח והנזיקין וכוללת ליטיגציה בבתי המשפט השונים.

לאורך השנים המשרד זוכה להתברג בין המשרדים המובילים בישראל בקטגוריית המשרדים המובילים בתחום הנזיקין והביטוח, בהתאם לדירוג החברה הבינלאומית D&B וע"י BDI.

ראש המשרד ומייסדו, עוה"ד צבי יעקובוביץ, משמש כמגשר ובורר בתביעות רבות בתחומי ההתמחות של המשרד וכן בתחומים נוספים ומגוונים. 

אנחנו במספרים

1978

שנת הקמה

35

עורכי דין

8

מתמחים

51

סה"כ מועסקים

תפיסה ארגונית

משרד עו"ד צבי יעקובוביץ דוגל בסביבת עבודה מקצועית ומשפחתית כאחד, כך שלצד שמירה על סטנדרטים גבוהים והעמקת הידע בתחום הביטוח והנזיקין, המשרד דואג לסביבת עבודה נעימה ולפעילויות חברתיות מגבשות של כל צוות העובדים, הכח המניע של המשרד.

כחלק מתפיסה זו, במהלך השנה מקיים המשרד מספר אירועים חברתיים, כגון ימי גיבוש מחלקתיים ומשרדיים, הרמת כוסית בערבי החג, וחופשה שנתית מפנקת בחו"ל.

המשרד מאמין שישנה חשיבות להתפתחות וצמיחה אישית ומאפשר לעובדיו לקחת חלק במתן הרצאות ו/או השתתפות בהן, ימי העשרה, וימי עיון מקצועיים שמתקיימים במסגרת לשכת עורכי הדין וגופים אחרים- כל זאת במטרה להעשיר הידע המקצועי, להיות מעורבים בעשייה ולהיחשף לרבדים נוספים, לקשת הדעות והקולגות בתחום.

ערן יעקובוביץ', עו"ד - מספר על פעילות המשרד

בקצרה על משרד צבי יעקובוביץ'

נמרוד ברקוביץ', עו"ד - מדבר על ההווי המשרדי והיתרונות שבהתמחות במשרד

המשרד מהווה בעבורי את בית הספר הטוב ביותר בתחום דיני הנזיקין והביטוח בכלל ודיני הרשלנות הרפואית בפרט, ובשילוב צוות המשרד יוצא הדופן, אין ספק כי מדובר במשרד מהשורה הראשונה

אילן שפר, עו"ד

משרד עו"ד צבי יעקובוביץ


חופשה שנתית ברודוס 2016

חופשה שנתית בפאפוס קפריסין, 2015

יום גיבוש בבריכה

מסיבת פורים

בודפשט 2017

מסלולי הקריירה

עורכי דין

אין ספק שההון האנושי הוא המרכיב החשוב ביותר במשרד עו"ד צבי יעקובוביץ. צוות עורכי דין מיומן, בעלי ידע משפטי עמוק בתחום הביטוח והנזיקין ויכולות ליטיגציה וניהול משא ומתן מעולים הם הבסיס לשרות המשפטי המצויין שהמשרד מעניק ללקוחותיו, ומכאן החשיבות הרבה שהמשרד משקיע בבחירת צוות עורכי הדין המועסק במשרד...

קרא עוד...

מתמחים

אצלנו הסיסמא כי "המשרד הוא בית ומשפחה" אינה רק סיסמא ויעידו על כך העובדות: כמעט מחצית מעורכי הדין במשרד היו טרום מתמחים ומתמחים במשרד. אנחנו מאמינים כי המתמחים הם דור העתיד של המשרד ומשכך אנחנו משקיעים באיתור המתמחים, בקבלתם ובהכשרתם לאורך כל תקופת עבודתם במשרד.

המתמחים הינם חלק בלתי נפרד מהמשרד הן מבחינה מקצועית והן ...

קרא עוד...

בתקשורת

האתגר שבייצוג חברות ביטוח – ערן יעקובוביץ׳, עו"ד ממשרד עו"ד צבי יעקובוביץ׳ משתף בשבע שיטות ההונאה הנפוצות של המבוטחים בישראל

כל מה שרציתם לדעת על זכויות נפגעי תאונת עבודה ולא העזתם לשאול - עו"ד עופר שנקר ממשרד עו"ד צבי יעקובוביץ׳ עושה לכם סדר

פרטים נוספים

  • רחוב תובל 11, רמת גן
  • טל: 03-7511120
  • פקס: 03-7522206
  • דוא"ל: main@ykb-law.co.il
BESbswy